Opinie: Dawcy Uśmiechu spotkają się na Ślasku

Szkoda że w Warszawie czegoś takiego nie ma…

Warszawa tym razem dała dupy :frowning:

hmmm trzeba na to wpasc :smiley:

To zbieramy ekipę ze śląska i jedziemy ? :smiley:

Spoko, mam akurat czas to jadę :wink: Wpadł bym też na paradę ale niewiem czy ona nie jest tylko dla motocykli ;(. No ale jak co to ja się piszę ;D . HugoBoss, madi, macie w Warsiawce tyle imprez motocyklowych itp, że moglibyście już nie narzekać. Tu na Śląsku takie są max 3 do roku, a u Was praktycznie chyba co tydzień coś się dzieje (nie mówię tylko o takich zlotach czy akcjach).

Impreza była super, naprawdę godna zobaczenia i uczestniczenia w niej. Dużo atrakcji, pokazów, które były bardzo ciekawe i ekscytujące, jak stunt, czy pokaz zderzeniowy samochodów, i akcja ratownicza straży pożarnej. Była również szkoła jazdy, na której mozna było pojeździć samochodem z wózkami na tylnich osiach, w alko-googlach. Były również możliwe przejażdżki motocyklami. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Hej, każdy kto mnie zna wie,że nie mogłam przejść obojętnie obok tego projektu.Tchibo Dąbrówka Katowice przyłącza się do współorganizowania akcji:)))

Oczywiście chodzi mi o Imprezę w tym roku:)22-09-2012 Centrum Handlowe Dąbrówka Katowice :slight_smile: