Opinie: Darmowe naklejki różnych firm?

A ja mam pytanie. Pewnie nie raz widzieliście czy to na filmikach czy na zdjęciach takie naklejki na skuteraj “polska jazda.pl” i “romet.pl” Wiecie skąd je “ściągnać” ? Bo drukarkę mam i bym sobie wydrukował.

Ja za free dostałem "SKUTEROWo com’ ha. :slight_smile:

Ja też bym prosił naklejkę Skuterowo.com bo bardzo mi się ta strona podoba i jestem na niej 5x dziennie czytam wszystkie porady i forum co mnie interesuję

“Jeśli chcecie odróżnić swój pojazd od innych przez ozdobienie go naklejkami, sprawa jest prosta. Wystarczy je kupić i nakleić.” - dla mnie to bezsens, jeszcze płacić komuś za to, że robi mu się reklamę…

Ja akurat z dumą woziłem sticker Malossi’ego i nawet jakbym miał zapłacić za taki stuff, to i tak bym go kupił (Malossi dodaje sticker do każdej zakupionej części - uważem, że to dobra polityka firmy :slight_smile:

ja nadal wożę sticker malossi na kasku, dodali do Multivara :slight_smile: Jak dają gratis to OK, ale płacić komuś za robienie mu reklamy - niee.

Zamiast tych fajansiarskich naklejek lepiej zaproponujcie kamizelki odblaskowe z Waszym logo.

GlasePl Z neta mozna miec:D puzniej wchodzisz na Microsoft Publisher ustawiasz ze nie ma kolorowego tla i masz na gotowe:D