Opinie: Czy to początek sezonu?

Hura Hura Hura ! ! ! Czyli ferie będą… Skuterowe :smiley: :smiley: :smiley: Jeśli jest ktoś chętny na wspólne wypady w ferie to pisać do mnie :slight_smile: PS: Może Skuterowo.com zorganizuje zlocik albo rozpoczęcie sezonu ? :smiley: pozdrawiam.

ja już wczoraj jeździłem ale był strasznie mocny wiatr, ale i tak było super

Skorzystałem z dzisiejszej pogody i też pojeździłem

a ja cały czas latam swoją “kawą” :slight_smile:

Myślę zę jak na pożegnanie z zimą to jednak za wcześnie , ale na pewno miła niespodzianka dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Miła przejażdżka w lutym …

to są bardzo dobre wiadomości

No ja też wczoraj skorzystałem z pogody i trochę sobie pojeździłem;p Dzisiaj też trochę ale skuter zaczął odmawiać posłuszeństwa więc musiałem wrócić, pewnie przez ten deszcz, więc trzeba jeszcze poczekać na trochę lepszą pogodę;)

Ja też chciałem dziś się przejechać, ale na moim parkingu wymienili drzwi od garażu, a nie dali stróżowi nowego klucza ;/. Ale nie odpuszczę i jutro znowu jadę na miasto, lepiej żeby właściciel i klucz od drzwi był ]:->.

Witam wszystkich, skorzystałem z dogodnych warunków pogodowych i godzinkę pojeździłem, ale bez specjalnych ociepleń było mi już po 45 minutach zimno, mimo, że postarałem się ciepło ubrać. Warto było. Pozdrawiam.

A ja wczoraj machnąłem po obiadku ponad 90 km i było fajnie tylko w drodze powrotnej zaatakował mnie deszczyk.Dzisiaj leje od rana i wieje,wykorzystam to na zrobienie drobnych zaprawek lakierniczych bo ta ruda brzydka pani zaczęła atakować mój pojazd hehe

meteorologów skuterowo.com rozliczymy z przedwyborczych obietnic…

Rude jest piękne;-) No chyba, że na elementach żelaznych i stalowych - to już nie. Ja w poniedziałek 16 km! Akurat w Mławie byłem i swój skuter odwiedziłem.

Może zrobimy jakiś zlot skuterów w BIELSKU-BIAŁEJ lub CZECHOWICA-DZ. Wszyscy z Bielska czekają na jakiś zlocik :slight_smile: jest na dużo Pozdro…z Bielska ; ]

Błahahała Początek sezonu :stuck_out_tongue: Chyba w afryce :stuck_out_tongue: