Opinie: Czy to początek sezonu?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #92404 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

Hura Hura Hura ! ! ! Czyli ferie będą… Skuterowe 😀 😀 😀 Jeśli jest ktoś chętny na wspólne wypady w ferie to pisać do mnie 🙂 PS: Może Skuterowo.com zorganizuje zlocik albo rozpoczęcie sezonu ? 😀 pozdrawiam.

#92405 Reply
    jacek_xc
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

ja już wczoraj jeździłem ale był strasznie mocny wiatr, ale i tak było super

#92408 Reply
    Lipton96
    Użytkownik
    • 2
    • 44Postów:

Skorzystałem z dzisiejszej pogody i też pojeździłem

#92409 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

a ja cały czas latam swoją „kawą” 🙂

#92410 Reply
    Kordian
    Użytkownik
    • 0
    • 13Postów:

Myślę zę jak na pożegnanie z zimą to jednak za wcześnie , ale na pewno miła niespodzianka dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Miła przejażdżka w lutym ..

#92411 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

to są bardzo dobre wiadomości

#92412 Reply
    Euro
    Użytkownik
    • 5
    • 35Postów:

No ja też wczoraj skorzystałem z pogody i trochę sobie pojeździłem;p Dzisiaj też trochę ale skuter zaczął odmawiać posłuszeństwa więc musiałem wrócić, pewnie przez ten deszcz, więc trzeba jeszcze poczekać na trochę lepszą pogodę;)

#92418 Reply
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 596Postów:

Ja też chciałem dziś się przejechać, ale na moim parkingu wymienili drzwi od garażu, a nie dali stróżowi nowego klucza ;/. Ale nie odpuszczę i jutro znowu jadę na miasto, lepiej żeby właściciel i klucz od drzwi był ]:->.

#92419 Reply
    Rugbyman
    Użytkownik
    • 4
    • 92Postów:

Witam wszystkich, skorzystałem z dogodnych warunków pogodowych i godzinkę pojeździłem, ale bez specjalnych ociepleń było mi już po 45 minutach zimno, mimo, że postarałem się ciepło ubrać. Warto było. Pozdrawiam.

#92429 Reply
    darioone
    Uczestnik
    • 11
    • 114Postów:

A ja wczoraj machnąłem po obiadku ponad 90 km i było fajnie tylko w drodze powrotnej zaatakował mnie deszczyk.Dzisiaj leje od rana i wieje,wykorzystam to na zrobienie drobnych zaprawek lakierniczych bo ta ruda brzydka pani zaczęła atakować mój pojazd hehe

#92442 Reply
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

meteorologów skuterowo.com rozliczymy z przedwyborczych obietnic…

#92463 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Rude jest piękne;-) No chyba, że na elementach żelaznych i stalowych – to już nie. Ja w poniedziałek 16 km! Akurat w Mławie byłem i swój skuter odwiedziłem.

#92610 Reply
    Gruby1922
    Użytkownik
    • 0
    • 4Postów:

Może zrobimy jakiś zlot skuterów w BIELSKU-BIAŁEJ lub CZECHOWICA-DZ. Wszyscy z Bielska czekają na jakiś zlocik 🙂 jest na dużo Pozdro..z Bielska ; ]

#92653 Reply
    Lipton96
    Użytkownik
    • 2
    • 44Postów:

Błahahała Początek sezonu :p Chyba w afryce :p

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Czy to początek sezonu?
Twoje informacje:

Back to top button