Opinie: Co utkwiło mi w pamięci z sezonu 2010?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Co utkwiło mi w pamięci z sezonu 2010?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Melonier Melonier 9 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #91957 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe mario_78_78
  mario_78_78
  Użytkownik
  • Postów: 65

  Racja, to był bardzo fajny sezon.

  #91960 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  A już przez chwilę myślałem, że to Hugo napisał…

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #91971 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Melonier
  Melonier
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Osobiście uważam sezon czy też rok 2010 za beznadziejny. Wrocław jest najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce z potężna ilością pojazdów ciężarowych które zawalają cały pas jezdni i nie pozwalają się przeciskać nikomu, takie gnojstwo, osobówki już lepiej, więcej kultury. Pogoda nas nie rozpieszczała. Długa śnieżna zima i miesiąc nie mogłem się ruszyć bez MPK, wiosna nawet całkiem , lato przeleciało mi przez palce jesień zimna i bardzo deszczowa wręcz ulewna- beznadziejny kask Uvex Jet150. Zużył się po 1,5 roku. Brak zgranej grupy we Wrocławiu a może słabo szukałem. I znowu zima. Wrocław zawalony śniegiem i lodem w drogach już leje jak po bombach. Podziwiam kolegów z Pizzy doginają na tych maszynkach w adidaskach na tzw narciarza, szkoda zdrowia bym powiedział lecz żyć trzeba. Ponieważ mam nadwagę stwierdziłem ,że jak nie mogę MPK ,a rower zakonserwowałem na zimę to potnę z buta. I tak gonie do kolegi 30 min z buta potem wspólnie autkiem do pracy i tak już tydzień bez przyjemności. Czekam na czarną nawierzchnię i tęsknię za manetką. Całe szczęście ,że można z Wami pogadać. Pozdrawiam.

  “Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
  Skuter to moja pasja.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Co utkwiło mi w pamięci z sezonu 2010?
Informacje o Tobie: