Opinie: Co to jest regres ubezpieczeniowy (OC/AC) i w jaki sposób go uniknąć?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Co to jest regres ubezpieczeniowy (OC/AC) i w jaki sposób go uniknąć?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

I właśnie dlatego zawsze niezmiernie mnie dziwi bezgraniczna głupota ludzi pytających jak odblokować motorower, zmienić cylinder na większy albo zarejestrować 125 jako 50. To jest proszenie się o kłopoty.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

A ja myślę, że coś jest w tym na rzeczy z dialogu z trzeciej części Parku jurajskiego. O tym, że ludzie dzielą się na astronautów i astronomów. Jedni mają w sobie gen szaleństwa, niekiedy nawet bezmyślności, który nakazuje im przekraczanie dozwolonych granic, w tym nawet granic rozsądku, w celu przeżycia ekstremalnych doznań i sięgnięcia dalej niż można. Są z natury skłonni do ryzyka. Drudzy są bardziej zrównoważeni, oceniają i kalkulują ryzyko. Częściej obserwują niż się narażają. Oni tworzą wiedzę i naukę.
    To zapewne duże uproszczenie, ale można też chyba zaryzykować tezę, że skłonność do ryzyka maleje wraz ze wzrostem wiedzy. W sumie można powiedzieć, że człowiek uświadamia sobie, jak wiele ma do stracenia. Chyba stąd też się bierze zasadniczo większa skłonność do ryzyka u ludzi młodych…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie