Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie

ej dobra… piszczało mi kiedyś sprzęgło a potem przestało, a jak bym je np. teraz wyczycił to znowu zaczeni mi piszczeć ? czy to już nie ma więkoszego znaczenia… a jak wgl wyczyszczę to będzie lepiej startował ?

Mój skuter piszczy tak od nowości (3lata) prawie 10tys przejechane :expressionless: Czy można przeczyścić sprzęgło sprężonym powietrzem ?? nic nie powinno ulec uszkodzeniu ?

Myślę że chodzi tu o przeczyszczenie drobnym papierem ściernym :wink:

Moj skuter piszczy przy starcie a potem jest ok.ale jak pojechałęm do serwisu i powiedziałem to mi gostek powiedział ze mi zawilzał.co mam zrobic?

mojego kolegi skuter też piszczał ze startu od nowości . była to wada sprzegła właśnie

Koledzy Posiadam Skutera Motobi Spider i też piszczy sprzęgło przy starcie co robić ?

Mój Toros F16 też piszczał przy przebiegu 400-1000km. Piszczenie słabło, aż ustało. W serwisie powiedzieli mi, że ten typ tak ma i nie ma się czym przejmować. Słowa mechanika się ziściły i jest ok.

W moim El loco piszczało przez 1100km , aż w końcu wymieniłem sprzęgło i ustało. Najczęściej to wina sprzęgła.

mi sprzęgło ani razu nie piszczało ale jeśli okładziny są wytarte to wtedy sprzęgło też piszczy i dzwon się zdziera.

nowe sprzęgło najlepiej kupić