Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawcio20 pawcio20 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #93736 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

ej dobra… piszczało mi kiedyś sprzęgło a potem przestało, a jak bym je np. teraz wyczycił to znowu zaczeni mi piszczeć ? czy to już nie ma więkoszego znaczenia… a jak wgl wyczyszczę to będzie lepiej startował ?

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #93801 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe fallout18
    fallout18
    Użytkownik

Mój skuter piszczy tak od nowości (3lata) prawie 10tys przejechane 😐 Czy można przeczyścić sprzęgło sprężonym powietrzem ?? nic nie powinno ulec uszkodzeniu ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #93890 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wojtas530
    Wojtas530
    Użytkownik

Myślę że chodzi tu o przeczyszczenie drobnym papierem ściernym 😉

#96091 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe antczak12
    antczak12
    Użytkownik

Moj skuter piszczy przy starcie a potem jest ok.ale jak pojechałęm do serwisu i powiedziałem to mi gostek powiedział ze mi zawilzał.co mam zrobic?

#103950 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe KubaV09
    KubaV09
    Użytkownik

mojego kolegi skuter też piszczał ze startu od nowości . była to wada sprzegła właśnie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #105337 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Technik374
    Technik374
    Użytkownik

Koledzy Posiadam Skutera Motobi Spider i też piszczy sprzęgło przy starcie co robić ?

#105734 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

Mój Toros F16 też piszczał przy przebiegu 400-1000km. Piszczenie słabło, aż ustało. W serwisie powiedzieli mi, że ten typ tak ma i nie ma się czym przejmować. Słowa mechanika się ziściły i jest ok.

#105738 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

W moim El loco piszczało przez 1100km , aż w końcu wymieniłem sprzęgło i ustało. Najczęściej to wina sprzęgła.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    #105752 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mi sprzęgło ani razu nie piszczało ale jeśli okładziny są wytarte to wtedy sprzęgło też piszczy i dzwon się zdziera.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    #143713 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pawcio20
    pawcio20
    Użytkownik

nowe sprzęgło najlepiej kupić

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie
Informacje o Tobie: