Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #93736 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

ej dobra… piszczało mi kiedyś sprzęgło a potem przestało, a jak bym je np. teraz wyczycił to znowu zaczeni mi piszczeć ? czy to już nie ma więkoszego znaczenia… a jak wgl wyczyszczę to będzie lepiej startował ?

#93801 Reply
    fallout18
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Mój skuter piszczy tak od nowości (3lata) prawie 10tys przejechane 😐 Czy można przeczyścić sprzęgło sprężonym powietrzem ?? nic nie powinno ulec uszkodzeniu ?

#93890 Reply
    Wojtas530
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

Myślę że chodzi tu o przeczyszczenie drobnym papierem ściernym 😉

#96091 Reply
    antczak12
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Moj skuter piszczy przy starcie a potem jest ok.ale jak pojechałęm do serwisu i powiedziałem to mi gostek powiedział ze mi zawilzał.co mam zrobic?

#103950 Reply
    KubaV09
    Użytkownik
    • 4
    • 9Postów:

mojego kolegi skuter też piszczał ze startu od nowości . była to wada sprzegła właśnie

#105337 Reply
    Technik374
    Użytkownik
    • 1
    • 39Postów:

Koledzy Posiadam Skutera Motobi Spider i też piszczy sprzęgło przy starcie co robić ?

#105734 Reply
    Filippo73
    Użytkownik
    • 2
    • 477Postów:

Mój Toros F16 też piszczał przy przebiegu 400-1000km. Piszczenie słabło, aż ustało. W serwisie powiedzieli mi, że ten typ tak ma i nie ma się czym przejmować. Słowa mechanika się ziściły i jest ok.

#105738 Reply
    elloco
    Uczestnik
    • 11
    • 511Postów:

W moim El loco piszczało przez 1100km , aż w końcu wymieniłem sprzęgło i ustało. Najczęściej to wina sprzęgła.

#105752 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

mi sprzęgło ani razu nie piszczało ale jeśli okładziny są wytarte to wtedy sprzęgło też piszczy i dzwon się zdziera.

#143713 Reply
    pawcio20
    Użytkownik
    • 0
    • 81Postów:

nowe sprzęgło najlepiej kupić

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Chiński skuter? Piszczy sprzęgło? Spokojnie
Twoje informacje:

Back to top button