Opinie: Chiński skuter: Na pewno taki zły?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Chiński skuter: Na pewno taki zły?

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 22 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Quantumek Quantumek 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #97567 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jaki był koszt operacji 72cc w ,,zaprzyjaźnionym serwisie” ?

#97568 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pjs2
    pjs2
    Użytkownik

Witam. Akurat sprzęt który nabyłeś jest bardzo dobrej jakości. Sam mam takiego kupionego za … 500zł z przebiegiem 130 km. Zaraz po zakupie wymieniłem miła drobiazgów takich jak cylinder, tłok, pierścienie, głowice czy wałek rozrządu. Zrobiłem to bo chciałem mieć ciut mocniejszy sprzęt. I tutaj zbliżamy się do sedna czy bać się chinoli 🙂 Od modernizacji przejechałem 16k. km. Koszt modernizacji 170 zł. W wypadku hondy czy innego markowca (mam też takiego) koszt modernizacji zamknął by się w kwocie 1700 zł za np. Cylinder i tłok Mallosi. I tego właśnie trzeba się bać. To samo dotyczy innych części zamiennych. Reasumując lepszy sprawny chinol niż składany na druciki markowiec. Pozdrawiam. PJS

p.szydlowski

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #97569 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe axyt
    axyt
    Użytkownik

pjs2 – zgadzam się z Tobą, z ciekawości spojrzałem na ceny cylka do mojego S9 i szok, poza airsalem nic nie znalazłem, a wymieniony to koszt około 550-600 zł. Cenę podbija trochę fakt, że chłodzony cieczą ale to i tak kosmos w stosunku do cen gratów do chińczyka.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/72491] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/72491/icon3.png[/IMG][/URL]
    #97570 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

To jest prawda że zazwyczaj ludzie którzy nie mieli kontaktu z chińskimi sprzętami wypisują na forum same negatywy. Wystarczy trochę zadbać a pojeździ równie długo jak markowiec ale wiadomo że markowy lepszy pod względem spasowania i jakości materiałów.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #97571 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Podpisuję się pod wypowiedziami kolegów, dwoma rękami. Wiem coś o tym..

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #97573 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maciek484
    maciek484
    Użytkownik

Również popieram powyzsze wypowiedzi. Taka jest prawda.

#97574 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

w przypadku kisbee płacimy jedynie za logo ‚peugeot’ 🙂

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km
    #97601 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Piotrek1978
    Piotrek1978
    Użytkownik

Cześć. Moja SOWA 1 lata już 9000 km. Leje i jadę.

#97602 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czarek
    Czarek
    Użytkownik

I ja popieram tezę autora powyższego artykułu. Sam jeżdżę Zippem Quantumem, czyli „chińczykiem” i staram się w miarę posiadanej wiedzy o niego dbać i on się odwzajemnia – jak pies!-) Może plastiki [owiewki] są nieco mniej spasowane i bardziej kruche ale to przecież chyba nie ma być sprzęt dla kaskaderów.. POLECAM ‚CHIŃCZYKI’ i POZDRAWIAM POSIADACZY ‚CHIŃCZYKÓW’!!!-)

#97603 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maciek484
    maciek484
    Użytkownik

Podobnie jest z rometem,placimy. Marke

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Chiński skuter: Na pewno taki zły?
Informacje o Tobie: