Opinie: Brak iskry w skuterze, motorowerze lub motocyklu: Przyczyny

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #179992 Reply
    Andrzej Zaborowski
    Użytkownik
    • 25
    • 29Postów:

„Raz zalana świeca najczęściej nie nadaje się do ponownego użycia” Tyle mi wystarczy..

#179993 Reply
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

„Raz zalana świeca najczęściej nie nadaje się do ponownego użycia” Tyle mi wystarczy..
    Powiedział jasiu mądry wiedzą z książki bez praktyki a wystarczy 2min nad palnikiem kuchenki gazowej i świeca jak nowa.

#179995 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45
    • 817Postów:

Dodam, że – w zależności od modelu – przyczyną braku iskry może być także…. niechcący odsunięta boczna nóżka lub uszkodzony w niej wyłącznik zapłonu. Skutecznie potrafi ogłupić właściciela jeśli na to nie zwróci uwagi.

#180001 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 493Postów:

dobrze że napisał że raz zalana świeca nie nadaje sie do użycia. Powinien chyba sprawe nagłośnić bo użytkownicy dwutaktów od lat 60-tych tego nie wiedzą i z powodzeniem zalane świecie przecierają ścierką i jadą dalej 4000 km.
    Chyba że to dotyczy nowego rodzaju świec- świec gąbkowych. Ta nasiąkają.
    Bosz…naprawdę nikt nie sprawdza merytorycznie tych publikacji na stronie głównej?

#180004 Reply
    PC_user_out
    Użytkownik
    • 0
    • 60Postów:

Dajcie człowiekowi zarobić troszku mamony, a sama treść jest już przy tym jakby mniej ważna. To są przecież… fakty, ludzie, pieniądze. Żartowałem. 😉

Inni też są pozytywnie zakręceni (niczym wieczko twist-off)…

http://bandziorro.riderblog.pl/Zalane_swiece_czyli_jak_nie_odpalac_gaznikowcow_,b612.html

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Brak iskry w skuterze, motorowerze lub motocyklu: Przyczyny
Twoje informacje:

Back to top button