Opinie: BMW Concept E na IAA

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: BMW Concept E na IAA

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nagroda nagroda 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #94465 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Do miasta OK, ale na dalsze wypady lipa. Gdzie w PL to naładuję poza domem ? Co 100 km robić przerwy na 3 h… :/

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #94468 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Właśnie, ja używam skutera nie tylko w pracy ale i w trasy. Rażą mnie tylko te „lusterka”. Po co coś takiego? Nie sądzę żeby było lepsze niż standardowe rozwiązanie.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #94489 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Twister
    Twister
    Użytkownik

Wszystkie pojazdy elektryczne to dno, w jednym z programów na tvn turbo testowali jakiś elektryczny samochód. Naładowali samochód na tyle aby starczyło na dany odcinek (stosowali instrukcję wydaną przez producenta). Wyjechali za miasto samochód nie przejechał nawet połowy trasy, dopiero po wyłączeniu kompletnej elektryki(radio, klima) samochód przejechał raptem 15 km więcej po czym stanął na środku jakiegoś zadupia. Jak dla mnie samochód elektryczny to kicha straszna , fajnie że świat się rozwinął na tyle żeby można sobie jeździć na prąd, ale co z tego jeżeli tak często może on nas zawieść.

I <3 driving in night. !
    #94490 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Twister
    Twister
    Użytkownik

A nie wspomniałem o tym że prędkości rozwijał „porywcze”, o ile dobrze pamiętam trąbił na niego jakiś skuter po czym go wyprzedził 😉

I <3 driving in night. !
    #94885 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dWaWiDv500
    dWaWiDv500
    Użytkownik

zgadzam się z madikiem to nie na dłuższe wypady osobiście gdybym miał do wyboru elektryczny i zwykłego nawet chinczyka wybrał bym zwykłego.Ale to tylko moje zdanie :>>>

Jestem jaki jestem

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#96834 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe nagroda
    nagroda
    Użytkownik

Podstawowe pytanie – czy jak kupuje się skuter to po to , żeby z nim ROZMAWIAĆ (tak jak piszą w art.) czy po to ,żeby jeździć i cieszyc się wiatrem we włosach i wymijaniem korków na ulicy? No właśnie. Ten maluszek jakoś mi średnio pasuje, bo wolę ciemniejszą stylizacje, solidniejsza budowę i mocny „wykop” jak się rusza a mimo tego bezpieczeństwo. Byłem na dniach otwartych moto i kupiłem tmax 530 – niebo na ziemi. Pozdrawiam.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: BMW Concept E na IAA
Informacje o Tobie: