Opinie: Benelli Pepe: Skuter nie tylko dla pań

Kiedyś benelki to było coś taka 491 H2O po prostu bajka. Teraz no cóż, szkoda że nie montują oryginalnych minarelek.

Teraz Benelli to chinol,czytałem gdzieś że lipa są.

Czytałem, czytałem. Mój kumpel ma tego pepe, tylko srebrny, 13 000 przebiegu miał na koniec tamtego sezonu i nic z nim się nie dizeje. Nawet olał przeglądy i od kilku tysięcy nic nie robi, tylko leje olej i paliwko.

Leszku silnik Pepe montowali tez w incach street 50 2t mówię to bo sam ja przecież mam i tam jest silnik Pe40QMB a dokładniej taki opis jest na stronie inter-carsu H1PE40QMB-0902011

Właścicielem marki Benelli, jest obecnie Keeway, stąd może gorsza jakość wykonania?

załamują stereotypy “skuter dla pań”… proszę mi wskazać damski element tegoż skutera.

Ten skuter jest damski ponieważ żaden facet nie chciałby na niego wsiąść ;D. Nie wiem czemu skojarzyło mi się toto z Yamahą Giggle. Pewnie dlatego, że oba sprzęty są równie urodziwe… Dobra, Pepe jest trochę ładniejszy ;).

A ja na jednym ze zdjęć widzę wskażnik paliwa,oj trzeba tu kogoś do okulisty wysłać!Po za tym to brat bliżniak Keewaya Goccia.Występuje też z silnikiem 4T tylko nie wiem jaka firma kryje się za tą jednostką napędową.Ale powiem jedno,nie ma to jak stary dobry poprzedni Pepe…

Oj kogoś trzeba będzie…, darioone.

Po zdjęciach wycieczka we dwoje może być problemem…

Po zdjęciach widze że wycieczka we dwoje może być problemem…

Ten drugi Pepe, który stał obok testowego był ładniejszy - miał chrom na kierownicy i bardziej stylizowany zegar. Leszku, jak się nowiutkim Pepe jeździło na Mixolu?:slight_smile:

Oglądałem go na zlocie i ogólnie całkiem OK tylko parę rzeczy mi się nie podobało, a mianowicie ta lampa tylna… Taka mała i okrągła. Ale jak Leszek jechał to była dobrze widoczna. Wskaźnik naładowania akumulatora - kto to wymyślił ? Po kiego to komu grzyba ?! Zamiast wskaźnika paliwa dali taki bubel… A wystarczyło zmienić podziałkę, ikonkę i kabelki podłączyć do pływaka, który jest w zbiorniku. Chwałą im za diodę rezerwy… PS: “Przypomnę, że między Złotokłosem, a Piasecznem istnieje odcinek kilkunastu kilometrów na którym nie ma ani jednej czynnej w środku nocy stacji.” - trzeba było do Tarczyna jechać tam dwa Orleny są a ze Złotokłosu jest może ze 4 km… :slight_smile: A w Piasecznie w nocy są czynne: Orlen, Shell, Lotos i Lukoil. Aaaa, no i Neste, ale tam oleju się nie kupi, bo to stacja samoobsługowa. :wink:

Leszku zwracam honor,to co wziąłem za wskażnik paliwa okazało się…wskażnikiem ładowania hehe PS.Oj chyba sprawię sobie okulary takie jak miał Stępień z 13-tego posterunku.:wink: