Opinie: Barton Falcon 50 2T: Optymalny Średniak

Na pierwszy rzut oka (jeszcze nie widziałem klipu) wygląda sympatycznie:-) Szczególnie zegarki mi się podobają.

Ten test powinien być jak wcześniejsze np.Peugeot JetForce Bo to jest jakaś prezentacja :wink:

Drogie Skuterowo taka stylistyka skutera to zadna nowość bo w 2009 roku w tej samej “identycznej” budzie pojawila sie na naszym rynka INCA STREET 50 2T. jest to dokladnie ta sama buda tylko wymienione malowanie.niewierzycie to sami poszukajcie ofert z inca street i sie przekonacie nawet naocznie stawiajac oba modele obok siebie. jeden i drugi ma wlasne jakiejs detale ale ksztal nadwozia oraz wielkośc są identyczne a co napewno je łaczy to wspony podwojny klosz z przodu

Nie wiem jak wy, ale ja nie widzę sensu w kręceniu takich “statycznych” wideo-testów. Równie dobrze mogę sobie zdjęcia poprzeglądać ;). Natomiast to samego artykułu nie mam zastrzeżeń ;p.

Ale lipa ten skuter…

do jednostki napędowej się przyczepie, po przejechaniu 3tyś / km padło sprzęgło, a skuter ma rok

mam taki skuter pod nazwa benzer barnet 2t moduł zmieniony i jedzie 65 przy 8k obrotów wiec chciałbym sprawdzić czy wszystkie blokady zostały zdjęte wie ktoś gdzie są blokady w tym skuterze