Opinie: Barton Falcon 50 2T: Optymalny Średniak

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Barton Falcon 50 2T: Optymalny Średniak

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benzer benzer 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Na pierwszy rzut oka (jeszcze nie widziałem klipu) wygląda sympatycznie:-) Szczególnie zegarki mi się podobają.

Zdjęcie profilowe apriliasr50
    apriliasr50
    Użytkownik

Ten test powinien być jak wcześniejsze np.Peugeot JetForce Bo to jest jakaś prezentacja 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Drogie Skuterowo taka stylistyka skutera to zadna nowość bo w 2009 roku w tej samej „identycznej” budzie pojawila sie na naszym rynka INCA STREET 50 2T. jest to dokladnie ta sama buda tylko wymienione malowanie.niewierzycie to sami poszukajcie ofert z inca street i sie przekonacie nawet naocznie stawiajac oba modele obok siebie. jeden i drugi ma wlasne jakiejs detale ale ksztal nadwozia oraz wielkośc są identyczne a co napewno je łaczy to wspony podwojny klosz z przodu

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe marcin0915
    marcin0915
    Użytkownik

Nie wiem jak wy, ale ja nie widzę sensu w kręceniu takich „statycznych” wideo-testów. Równie dobrze mogę sobie zdjęcia poprzeglądać ;). Natomiast to samego artykułu nie mam zastrzeżeń ;p.

Zdjęcie profilowe Andrzej_K
    Andrzej_K
    Użytkownik

Ale lipa ten skuter…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Slimator
    Slimator
    Użytkownik

do jednostki napędowej się przyczepie, po przejechaniu 3tyś / km padło sprzęgło, a skuter ma rok

Zdjęcie profilowe benzer
    benzer
    Użytkownik

mam taki skuter pod nazwa benzer barnet 2t moduł zmieniony i jedzie 65 przy 8k obrotów wiec chciałbym sprawdzić czy wszystkie blokady zostały zdjęte wie ktoś gdzie są blokady w tym skuterze

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie