Opinie: Barton B-Max 125: Sztandarowy skuter Bartona w nowych malowaniach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Barton B-Max 125: Sztandarowy skuter Bartona w nowych malowaniach

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #614008 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Ania Grzelak
  Ania Grzelak
  Moderator
  • Postów: 170

  Z drugiej strony, ciekawe, ile się tego modelu (pod różnymi markami, np. jako Junak) sprzedało w zeszłym roku w Polsce… Na ulicy chyba jeszcze nie spotkałem…

  Piszę, redaguję, wspieram i kocham dwa kółka.
  #614041 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Evert
  Evert
  Użytkownik
  • Postów: 239

  Tylko co z tego, że weszły sobie Euro4 w UE, skoro Wydziały Komunikacji nie otrzymały jak zwykle nowych przepisów (rozporządzeń krajowych) na czas. I nie będzie zdziwieniem, kiedy jeszcze w styczniu 2017 (jeśli nie w lutym) będą rejestrowane pojazdy z Euro3 nawet bez zaświadczenia KPP. Urzędnicy rejestrują pojazdy na bazie tych przepisów, które obowiązują w kraju. Opóźnienia we wdrażaniu prawodawstwa unijnego nie są niczym nowym i nie tylko w Polsce był i jest z tym problem.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #614042 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe anonim
  Anonimowy
  • Postów: 4 666

  No to spóźnialscy zrobią ^UFFF!^
  *
  A tak zupełnie serio Evert, to zasiałeś we mnie niepokój. Coś muszę wykombinować latem i spróbować sobie zorganizować jakiś spacerek do Hondy, może się uda wypożyczyć na dzień tego cudaka i spróbować, jak naprawdę toto chodzi.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Barton B-Max 125: Sztandarowy skuter Bartona w nowych malowaniach
Informacje o Tobie: