Opinie: Bajaj Sunny: Mój test skutera

Ciekawy skuterek. Fajną ma przekładnie z łańcuszkiem i zużycie paliwa :slight_smile:

No spalaniem to nawet mojego przebija, duża zasługa jest tu prawdziwej skrzyni automatycznej i takie rozwiązania powinny być rozwijane, a nie bezsensowna przekładnia bezstopniowa która zwiększa zużycie paliwa i katuje silnik ciągle na wysokich obrotach. Skuterek bardzo ciekawy i bardzo stylowy.

http://www.youtube.com/watch?v=8RV0qxhyjvA Moze to Twój?

Bardzo ciekawy opis skutera. Dla mnie najciekawszy jest fragment dotyczący spalania, pokazujący jak bardzo oszczędny przy całej swojej prostocie konstrukcji może być silnik dwusuwowy.

Jedziłem tym skuterem, miał przejechane 12tys, przy zmianie biegu miał taki pociągł. (Obroty spadały a skuter szybciej przyśpieszał) Bardzo plastiki trzeszczały.

m4tig Tobie też tak mało palił?

MOWINIAK - nie jest to mój filmik m4tig - trzeszczą, oj trzeszczą :smiley:

Zielony olej Stihla do mieszanki?Pierwsze słyszę o takim,pracuję od 15 lat w Zieleni Miejskiej i my używamy “czerwonego Stihla” do mieszanki,owszem jest “zielony Stihl” ale służy do smarowania łańcucha tnącego w pilarce!Może chodzi o olej Husqvarny do przygotowania mieszanki bo on ma dla odmiany kolor zielony.

Ja tekże lałem czerwony, palił mi 3l, palił od strzała, mieszanka była bardzo dobra, spaliny także a palił od 2,5 do nawet 4… Tak więc nie wiem skąd takie doniesienia o takim spalaniu.

Dobre jest te koło zapasowe pomiędzy nogami, zajumali mi je pod tesco :stuck_out_tongue:

Mam skuter Baotian 50cm3 pali ale nie ma wysokich obrotów,świeca nowa ,ma przejechane 1000km i jest 4-sówem jaka morze być przyczyna