Opinie: Bajaj Sunny: Mój test skutera

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #95970 Reply
    F1_RAT
    Użytkownik

Ciekawy skuterek. Fajną ma przekładnie z łańcuszkiem i zużycie paliwa 🙂

#95971 Reply
    Michalk001
    Uczestnik

No spalaniem to nawet mojego przebija, duża zasługa jest tu prawdziwej skrzyni automatycznej i takie rozwiązania powinny być rozwijane, a nie bezsensowna przekładnia bezstopniowa która zwiększa zużycie paliwa i katuje silnik ciągle na wysokich obrotach. Skuterek bardzo ciekawy i bardzo stylowy.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#95972 Reply
    mowiniak
    Użytkownik
    #95973 Reply
    Karbon
    Użytkownik

Bardzo ciekawy opis skutera. Dla mnie najciekawszy jest fragment dotyczący spalania, pokazujący jak bardzo oszczędny przy całej swojej prostocie konstrukcji może być silnik dwusuwowy.

#95974 Reply
    m4tig
    Użytkownik

Jedziłem tym skuterem, miał przejechane 12tys, przy zmianie biegu miał taki pociągł. (Obroty spadały a skuter szybciej przyśpieszał) Bardzo plastiki trzeszczały.

#95975 Reply
    Pietro
    Użytkownik

m4tig Tobie też tak mało palił?

#95976 Reply
    F1_RAT
    Użytkownik

MOWINIAK – nie jest to mój filmik m4tig – trzeszczą, oj trzeszczą 😀

#95977 Reply
    darioone
    Uczestnik

Zielony olej Stihla do mieszanki?Pierwsze słyszę o takim,pracuję od 15 lat w Zieleni Miejskiej i my używamy „czerwonego Stihla” do mieszanki,owszem jest „zielony Stihl” ale służy do smarowania łańcucha tnącego w pilarce!Może chodzi o olej Husqvarny do przygotowania mieszanki bo on ma dla odmiany kolor zielony.

#95982 Reply
    m4tig
    Użytkownik

Ja tekże lałem czerwony, palił mi 3l, palił od strzała, mieszanka była bardzo dobra, spaliny także a palił od 2,5 do nawet 4… Tak więc nie wiem skąd takie doniesienia o takim spalaniu.

#95983 Reply
    m4tig
    Użytkownik

Dobre jest te koło zapasowe pomiędzy nogami, zajumali mi je pod tesco 😛

#97076 Reply
    Marcin0747
    Użytkownik

Mam skuter Baotian 50cm3 pali ale nie ma wysokich obrotów,świeca nowa ,ma przejechane 1000km i jest 4-sówem jaka morze być przyczyna

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Bajaj Sunny: Mój test skutera
Twoje informacje:

Back to top button