Opinie: Aprilia RS 125: Czy warto kupić?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #179750
  Andrzej Zaborowski
  Użytkownik
  • Postów: 29

  Używka kosztuje tyle samo co jakiś naked lub sportowy 600cm3. A wierzcie mi po jednym sezonie na 125 z kategorią B. będziecie chcieli więcej i zrobicie kat A.

  #179752
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 975

  ee tam. mi pojazd 10-15KM styka z nawiązką.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #179762
  rLy
  Użytkownik
  • Postów: 109

  dokładnie, do codziennego użytku jazdy po mieście czy nawet czasem poza miastem te 15 kM spokojnie wystarcza tylko rzecz jasna w 4T dobrej marki. A takie silniki przy prawidłowej eksploatacji wytrzymują spokojnie 50-60k km bez remontu. Po co większa moc? Będzie tylko więcej palił i będzie mniej praktyczny, mniej miejsca pod kanapą itd. No chyba że wolisz śmigać nieco szybszym motorkiem dla zabawy to wtedy co innego.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button