Opinie: Akcesoria motocyklowe w sklepach Lidl

Ja byłem pierwszy :stuck_out_tongue: http://www.skuterowo.com/forums/topic/artykuly-motocyklowe-w-lidlu

Godzina 11:00 w Gnieznie juz brak w lidlu zeczy termoaktywnych:( nie zalapalem sie:(

Niestety bardzo malo w tym roku firma rzucila towaru . W tamtym roku kupilem sobie kask szczekowy z blenda na 150 zl. Ogladalem rekawiczki i nie zachwycily mmie jakosciowo. Co sadzicie o nich ? Kupilem za to koszulki i kalesonki :smiley: W tamtym roku sprzedawali wiecej akcjesori motorowych. Np lancuch i alarm na tarcze motocyklowa itd. P.s. Nie dziw sie ze nie bylo towaru od 11. Klienci pytali mnie od tygodnai o te artykuly. Spory popyt. p.s. Sproboj w innym Lidlu. Kazdy sklep dostaje inna ilosc towaru. Zalezne jest to od klientow uczeszczjacych do danecgo sklepu.

Oglądał ktoś ten kombinezon przeciwdeszczowy? Jak to wygląda? Opłaca się?

Jak tylko wróce z Żagania to musze kupić sobie ten płaszcz przeciwdeszczowy.

witam chiale wam polecic odzież termoaktywna firmy GRENE fakt nie maja wstawek na miejsca newralgiczne ale sa nawet tansze niz w Lidlu dzis zakupilem kalesony i przetestowalem 100 km w trasie i jestem zadowolony z zakupu cena tych kaleson30 zl

witam chciale wam polecic odzież termoaktywna firmy GRENE fakt nie maja wstawek na miejsca newralgiczne ale sa nawet tansze niz w Lidlu dzis zakupilem kalesony i przetestowalem 100 km w trasie i jestem zadowolony z zakupu cena tych kaleson30 zl

lew75 nie dóbluj postów

sorki ale komp mis sie wieszal

Kupiłem sobie w sobotę kombinezon, rękawice i nakładki na buty. Jutro sobie wszystko dokładnie obejrzę i sprawdzę, bo nie miałem czasu. Nie wygląda mi na badziewie ale na coś takiego w miarę. Już nie będę musiał ubierać się w worki na śmieci.

A w mojej gazetce jest napisane że weekend motocyklowy zaczyna się od soboty 24 marca!!!hmmmm…

Arczi, to jest artykuł sprzed roku. Wtedy promocja była od poniedziałku 21 marca, w tym roku jest od soboty 24 ;).

też polecam odzież termoaktywną, idealna na chłodne wieczory i długie trasy na naszych maszynach:) Ja korzystam z odzieży marki Brubeck i szczerze ich polecam.