Opinie: 54% posiadaczy motocykli 125 jeździ nielegalnie na prawie jazdy kat. B

I już się Państwo mijacie z prawdą - pytanie zostało źle sformułowane, gdyż nie ogranicza respondentów do posiadaczy motocyki 125 cc. Nawet ktoś, kto nie ma żadnego pojazdu mógł odpowiedzieć NIE :slight_smile:

Ania Grzelak, a *harcuje* niczym... Anna Mucha. Za swojego młodu. ;-)
*
Dodaj jakiegoś kwiatka do tego swojego avatara, albo zrób sobie fotkę z... falbaną *Mazowsza*, bo teraz to jakoś dość dziwnie to wygląda.
*
O co tutaj chodzi? Blokujesz swoje emocje i stawiasz jakąś zaporę? Ale jakiemu żywiołowi? Nadążasz jeszcze za mną?

RicoVespian napisał:

I już się Państwo mijacie z prawdą - pytanie zostało źle sformułowane, gdyż nie ogranicza respondentów do posiadaczy motocyki 125 cc. Nawet ktoś, kto nie ma żadnego pojazdu mógł odpowiedzieć NIE :)

Na stronie badania była podana informacja, że dotyczy to wyłącznie tych co zakupili już motocykle 125:
http://www.skuterowo.com/ankieta-czy-jezdzisz-motocyklem-125-przed-wejsciem-przepisow-w-zycie/

i tak się dziwie że tylko 54% jeździ przed wejściem ustawy ja juz swoją Hondą nakręciłem około 800km od jakoś początku sierpnia i to tylko z domu do pracy i z powrotem.

No ja wyciągnąłem swoje wozidło dokładnie 30 dni temu jak ustawa trafiła do dziennika ustaw, przejechałem w tym czasie 2800km i miałem jedną kontrolę policyjną, na szczęście nie sprawdzali dokumentów tylko kazali dmuchać w balonik, bo to był trzeźwy poranek :slight_smile: