Opinie: 30 minut jazdy na Junak M16 320. Sprawdzam osiągi i v-max #52 Szybcy i Wolni Vlog

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #309156
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Co to jest za kanapa? To nie wygląda na oryginalną kanapę z M16, tylko jakąś przeróbkę, bądź akcesoryjną?

  #309190
  jas13
  Uczestnik
  • Postów: 98

  Widząc przeciskające się w korkach H-D i inne armatury, to chyba Junak też da radę. Łysy: czy jest sens taką zabawkę kupować?

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #309193
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 4 666

  Ale że ja…? Do miasta jestem przeciwnikiem biegówki. Z doświadczenia (własnego). Lubię jeździć, lubię bawić się biegami, umiem, nie stresuje mnie biegowa wersja jednośladu, ale nie w korku. To samo mam z samochodem, najchętniej automat, nawet CVT w wersji samochodowej. A chopperowate to dodatkowe kłopoty, siedzisz nisko (mniej widzisz), sprzęt długi, nogi wystawione, łapy szeroko. Słabo się tym manewruje. To co pokazał Leszek, to nie jest zakorkowane miasto, to jest luźny przejazd. Zakorkowane miasto jest wtedy, kiedy jest ciężko przebić się między stojącymi gęsto samochodami 🙂 Na codzienne dojazdy bym nie brał, do jazdy dla przyjemności – pewnie super sprawa :-)))
  *
  Pomyłka, Łysych w okolicy wielu 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button