Oliver Cpi Sport 50 Pomocy przy dodawaniu gazu gasnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam otóz mój skuter oliver cpi pewnego dnia zaczą mieć wysokie obroty i słabszy v-max pomyslałem ze tłok się zatarł (ale to nie możliwe) bo odpala od strzała itp na drugi dzien było gorzej skuter na 1/4 manetki jechał ale tak wolno że hej 20km/h a na full gazie zamruczał i gasł tak jak by sie zalewał więc pomyslałem za dużo paliwa kupiłem filtr stozkowy przejechałem się chwile i to samo aha i przy zakładaniu filtra zdjełem zbiornik oleju bo 2t a to czasami nawala i może sie coś stać więc dla bezpieczenstwa leje mieszanke wyczysciłęm gaznik myslałem ze to dysza zapchana wyczyszczony gaznik swieca nie jest zalana tylko tak szara nie kawa z mlekiem nie osmolona tylko szara może dysze mu zmienic albo kabelek jakis się odczepił od modułu nie wiem o co mu chodzi na iglicy też podniosłem jeden ząbek i nic mam przy sobie dysze 80 więc czy cos to da

No hej. Teraz to już mu dobrego mechanika trzeba, a nie kolejnego młodego wichajstry. ;P

Mialem podobny problem i wystarczylo wyregulowac mieszanke patrzac co chwile ruchy manetka.mieszanka moze byc zbyt bogata i zalewa go.wymiana dyszy nie pomoze.

Tak tak młodego wichajstry 3 godziny i robota zrobiona iglice podniosłem na koniec nie zmieniałem dyszy teraz ma dobra dawke paliwa i jeszcze z cewki iskry mu leciały ale teraz to ja juz se to na stałe przylutuje :)