Oliver Cpi czy opłaca sie kupić taki zestaw

Witam opłaca mi sie kupić taki komplet http://allegro.pl/wariator-sprzeglo-pasek-tuning-keeway-skuter-2t-i5161951839.html i czy to pomoże mojemu skuterowi z problemem muła na starcie który jest na starcie . Na zimnym silniku dobrze się sprawuje jego v max to 40-50 z górki dochodzi do 70 to mnie trochę niepokoi bo ma zdjęte blokady. a przy ruszaniu na ciepłym silniku ma muła i cos trzeszczy jak by blachą o blachę tarło więc myśle że rolki są wylatane i sprzęgło także .

Jak ma wylatany napęd to wszysko nowe nawet chińskie mu pomoże.
ps ja szukał bym z dzwonem i nie na pałę tylko bym sprawdził jaki mam wał 13 czy 16mm.

Tak tylko tam pisze ze pasuje do tego modelu i czy to by pomoglo w tej zamulce na starcie a nawet gdy to moj skuter wolno sie rozpedza ale sie scigalem z 4t i na prostej go wziem na luzie

Tak tylko tam pisze ze pasuje do tego modelu i czy to by pomoglo w tej zamulce na starcie a nawet gdy to moj skuter wolno sie rozpedza ale sie scigalem z 4t i na prostej go wziem na luzie

Czy pomoże to nie wiem bo nie mam napędu twego skutera przed oczyma i nie jestem w stanie ocenić jego zużycia.

;(

Nie ma tu nikogo co by wiedzial o co chodzi z tym mulem

A wie ktos co jest przyczyna tego mula i buczenia na starcie