Olej w filtrze powietrza

Jak rozkręciłem filtr to był cały z oleju tego co leje do dozownika. Jaka przyczyna??? Rozregulował się dozownik czy padł gaźnik?

gaźnik na pewno nie padł bo ja też tak mam na nowym dell’orto i na starym mikuni też tak było.
możliwe że za duża dysza albo pływak się zawiesił lub dysza za duża.

A membrankiii ?

Właśnie na początku miałem to samo tylko ze z paliwem. kupiłem nowe membrany i się uspokoiło i paliwa już nie ma w filtrze. A teraz mam ojel z dozownika. A może dozownik się rozregulował???

sprawdź (jeśli masz pompe do dozownika na linke) czy caly czas nie jest naciagniete… mialem podobnie i się okazalo ze caly czas linka ciagnela ;))

może masz to co ja , zawór iglicowy może być jebnięty , cofa , część mieszanki a waha wyparowuje

a jak sprawdźić ten zawór iglicowy? bo mi też tak olej i mieszanka do filtra się cofa

Kurde No ja też mam w Apce taki problem ze mi benzyna do filtra leci

Jak już pisałem mi waha nie leci po zmianie membran.

A co do dozownika to nie mam na linke. ja mam na podciśnieje czy coś tam.

na podciśnienie to chyba gaźnik żeby waha leciała o oleju na podciśnienie nie słyszałem xD

no wiem ze waha na podciśnienie. Ale dozownik na pewno nie mam na linke a na co to dokłądnie nie wiem bo tego nie rozkręcałem.

może masz pompke która podaje więcej oleju jak masz większe obroty, chyba jedyna możliwość jak nie na linke ;p

Ta pompka chyba jest napędzana jakoś przez wał. no ale mniejsza z tym. dla czego mi leje olej do filtra. za dużo dozownik podaje oleju???

to ogłącz pompke do paliwa dolej oleju żeby była mieszanka 1:50 i zobaczysz czy też będzie olej w filtrze.