olej silnikowy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #155239 Reply
    karol2636
    Użytkownik

Miał ktoś do czynienia z takim olejem?
    http://allegro.pl/olej-do-czterosuwa-texaco-motex-4t-x-1l-10w40-w-wa-i3915693108.html
    Jeśli tak, to proszę o opinię.

#155242 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Sklep mogę z czystym sumieniem polecić. – Bardzo dobry, tanie rzeczy.
    Co do firmy Texaco to takiej firmy olej mam w przekładni wtórnej, i bardzo dobrze się spisuje.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#155243 Reply
    karol2636
    Użytkownik

Dzięki

#155247 Reply
    Vezyr
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Sklep mogę z czystym sumieniem polecić. – Bardzo dobry, tanie rzeczy.
    Co do firmy Texaco to takiej firmy olej mam w przekładni wtórnej, i bardzo dobrze się spisuje.

A wczoraj pisałeś, że ci syf i smar się zrobił w przekładni, więc…???Chyba że wlałeś wczoraj i już oceniasz jako bardzo dobry, co by było… nie na miejscu?

#155252 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

„Wylałem” stary olej z przebiegiem prawie 10 tys. km, syf, „lepiankę” z przekładni za pomocą patyczka do ciasta, wlałem nowy olej 80w90 Texaco. Dzisiaj przejechałem się do biedronki, rozgrzałem silnik, i efekt jest dużo lepszy, koła już nie blokuje, i można tylne koło obracać z dużym luzem.. Jest prawidłowo.

#155268 Reply
    Bartol
    Użytkownik

Ja moge ci polecic ELF 1L 10W-40, takiego kupilismy za 25zl na miejscu. Wlalismy tego 2,5L do skrzyni w Chrysler’ze.

I skrzynia lepiej chodzi jak na tym podanym przez producenta i pochodzi dluzej:)

#155269 Reply
    Damian Gonet
    Użytkownik

witam mam pytanie mam inca sport i nie wiiem czy nie trzeba mu lac mieszanki bo od goscia co go mam to on lał czysta motor mi odpala na kopnik ale po chwili go zdusza i nie ma mocy jak sie zagrzeje to idzie jak rakieta co moze byc prosze o odpowiedz

#155270 Reply
    Bartol
    Użytkownik

Damian Gonet napisał:

witam mam pytanie mam inca sport i nie wiiem czy nie trzeba mu lac mieszanki bo od goscia co go mam to on lał czysta motor mi odpala na kopnik ale po chwili go zdusza i nie ma mocy jak sie zagrzeje to idzie jak rakieta co moze byc prosze o odpowiedz

2t? czy 4t?

Z tego co wiem napewno 4t, po co lac mieszanke do 4t, sprawdz czy jest olej i czy pompa oleju dziala poprawnie(napisz w google jak to zrobic)

#155294 Reply
    karol2636
    Użytkownik

A wracając do mojego tematu, miał ktoś do czynienia z tym olejem?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: olej silnikowy
Twoje informacje:

Back to top button