! Forum Serwis olej silnikowy

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe karol2636 karol2636 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #155239 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe karol2636
    karol2636
    Użytkownik

Miał ktoś do czynienia z takim olejem?
    http://allegro.pl/olej-do-czterosuwa-texaco-motex-4t-x-1l-10w40-w-wa-i3915693108.html
    Jeśli tak, to proszę o opinię.

Peugeot Speedfight I 1999 r.
    – rolki Polini 8.4 g
    – reszta seria

MZ ETZ 150 1991 r.

#155242 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sklep mogę z czystym sumieniem polecić. – Bardzo dobry, tanie rzeczy.
    Co do firmy Texaco to takiej firmy olej mam w przekładni wtórnej, i bardzo dobrze się spisuje.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #155243 Odpowiedź
    karol2636
    Użytkownik

Dzięki

– rolki Polini 8.4 g
    – reszta seria

MZ ETZ 150 1991 r.

#155247 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Sklep mogę z czystym sumieniem polecić. – Bardzo dobry, tanie rzeczy.
    Co do firmy Texaco to takiej firmy olej mam w przekładni wtórnej, i bardzo dobrze się spisuje.

A wczoraj pisałeś, że ci syf i smar się zrobił w przekładni, więc…???Chyba że wlałeś wczoraj i już oceniasz jako bardzo dobry, co by było… nie na miejscu?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    #155252 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

„Wylałem” stary olej z przebiegiem prawie 10 tys. km, syf, „lepiankę” z przekładni za pomocą patyczka do ciasta, wlałem nowy olej 80w90 Texaco. Dzisiaj przejechałem się do biedronki, rozgrzałem silnik, i efekt jest dużo lepszy, koła już nie blokuje, i można tylne koło obracać z dużym luzem.. Jest prawidłowo.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #155268 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Ja moge ci polecic ELF 1L 10W-40, takiego kupilismy za 25zl na miejscu. Wlalismy tego 2,5L do skrzyni w Chrysler’ze.

I skrzynia lepiej chodzi jak na tym podanym przez producenta i pochodzi dluzej:)

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
    #155269 Odpowiedź

Damian Gonet
    Użytkownik

witam mam pytanie mam inca sport i nie wiiem czy nie trzeba mu lac mieszanki bo od goscia co go mam to on lał czysta motor mi odpala na kopnik ale po chwili go zdusza i nie ma mocy jak sie zagrzeje to idzie jak rakieta co moze byc prosze o odpowiedz

#155270 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bartol
    Bartol
    Użytkownik

Damian Gonet napisał:

witam mam pytanie mam inca sport i nie wiiem czy nie trzeba mu lac mieszanki bo od goscia co go mam to on lał czysta motor mi odpala na kopnik ale po chwili go zdusza i nie ma mocy jak sie zagrzeje to idzie jak rakieta co moze byc prosze o odpowiedz

2t? czy 4t?

Z tego co wiem napewno 4t, po co lac mieszanke do 4t, sprawdz czy jest olej i czy pompa oleju dziala poprawnie(napisz w google jak to zrobic)

Jeden, Dwa, Trzy, Cztery i RAKIETAAA!!!!!
    #155294 Odpowiedź
    karol2636
    Użytkownik

A wracając do mojego tematu, miał ktoś do czynienia z tym olejem?

– rolki Polini 8.4 g
    – reszta seria

MZ ETZ 150 1991 r.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: olej silnikowy
Informacje o Tobie: