olej przekladniowy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis olej przekladniowy?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe faflusniak faflusniak 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #114741 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dopierozaczynam
    dopierozaczynam
    Użytkownik

Witam mam pytanie czy olej przekladniowy wymieniac tak czesto jak ten silnikowy? bo do silniki wleje na 1500 km teraz a do przekladni tez musze?

#114743 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kamil2055
    kamil2055
    Użytkownik

Olej w przekładni nie jest tak ważny jak olej silnikowy po prostu musi tam być ale wymiana nie zaszkodzi

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #114745 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

przebieg.na dotarciu powinienes zmieniac razem z silnikowym.pozniej…..zalezy czy 2 czy 4 suw.w 2suwie czesciej nie wiem co ile,ale warto kontrolowac olej i stan przekladni.w 4 psowalo by co jakies 5 tys. ale jak masz lepsiejszy to dotad az nie zrobi sie metaliczny.polysk

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

#114751 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dopierozaczynam
    dopierozaczynam
    Użytkownik

no po dotarciu wymienilem i teraz znow mysle to tylko w silniku narazie wystarczy tak ?
    4suw
    moze ktos dac te foto gdzie jest spust oleju z silnika ?

#114757 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

nie wiem jak u ciebie u mnie to ktoras ze srubek po stronie filtra.w czesci jest to plastikowy korek jak bagnet oleju silnikowego.gorna do wlewu dolna do spustu.u mnie jest ich chyba 4 wiec nie powiem.odkrecaj jak zacznie ciec znaczy znalazles.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: olej przekladniowy?
Informacje o Tobie: