Olej do mieszanki max 20zł najlepiej full syntetyk

Jaki polecacie? Aktualnie leje mobil extra 2t lecz chcę go zmienić bo nigdzie nie mogę go dostać jedynie na allegro ale tam drogo wychodzi, na mobilu prawie dotarłem silnik 500km zrobiłem i olej mi się skończył zrobiłem to w tydzień więc dla mnie troche drogi olej jeżeli miał bym go zakupywać co tydzień :D

Proszę w tym temacie jakieś nazwy olejów najlepiej full syntetyk lub poł, mineralny odpada, olej najlepiej aby był wszedzie dostępny.

Mixol ; d

Najtańszy syntetyk jaki widziałem, to Castrol scooter 2t czy coś w tym stylu - 27 zł rok temu. Reszta z tej półki cenowej to półsyntetyki.

Orlen Oil 2T półsyntetyk ;D 15zł

mixol to mineralny chyba :D

może być to olej pół syntentyczny do 20zł oraz aby zostawiał najmniej nagaru

@ proszę o szybką odp

może orlen oil 2t semisynthetic?

refresh

orlen 2t semisynthetic

Może się ktoś jeszcze wypowiedzieć?

ten semi to nadaje sie tylko do zadymienia okolicy i zawalenie silnika nagarem. orlen platinum moto 2t jest dobry w stosunku do ceny [gora 25zl]

ten semi to nadaje sie tylko do zadymienia okolicy i zawalenie silnika nagarem. orlen platinum moto 2t jest dobry w stosunku do ceny [gora 25zl]

Za tę cenę masz podobno Midland pełen syntetyk ale 0,6 litra:-)

Ja u siebie biorę pod uwagę:

1. Shell Advance Ultra
2. Shell Advance VSX
3. Orlen Platinum.

czyli orlen 2t semisynthetic odpada?

Dodam, że cudów olejów to ja nie chcę bo sam cylinder mam za 70zl..

Ja już 3 butelkę leje orlen 2T semisynthetic i jeżdżę. Kopci troche, bo kopci, ale kij z tym ;d

ja nie wiem co wy chcecie od tego Orlena. W ogarze przepaliłem ze trzy butelki i silnik jak chodził dobrze tak dalej chodzi. Kopci, jak pisał Ryglos, ale chodzi. Smarowanie ma - a chyba o to chodzi, nie ? (ale powtórzeń ;)

z 10k wytrzyma mi cylinder na tym olejku ? Jedyna wątpliwość to ten nagar :/

wytrzyma i 20 tys km. Nagar będziesz miał z każdego oleju.

A niczego innego w tej cenie nie masz do polecenia ?

do 20 zł syntetycznego nie kupisz (1l). Troche lepszy od tego Orlenowego semisintetica jest platinum moto 2t, też półsyntetyk, jednak kosztuje 25 zł za litr (okolo)

To może lepiej dołożyć te 5zł i mieć platinum moto 2t?

ps wyżej już napisałem, że syntetyczny nie musi być