! Forum Serwis Olej 4T

Tagi: ,

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pw10 Pw10 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

Jeśli wcześniej zalałem olejem o normie API SH to teraz mogę zalać olejem o normie API SG . Oba oleje są w klasie lepkości 10W40 półsyntetyczne.

Zdjęcie profilowe Sertive
    Sertive
    Użytkownik

Możesz.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

A olej jakiej klasy lepkości najlepiej chroni silnik tuż po uruchomieniu?

Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

jeszcze jedno czy jak mam poziom oleju na połowie bagnetu czyli na połowie tej kraciastej części to mogę z takim poziomem jeżdzić i jaki poziom grozi zatarciem silnika 4t 139 QMB

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Możesz jechać , całkowicie suchy bagnet to ostatni dzwonek że zaraz silnik się zatrze.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

czy można mieszać oleje jeden o normie API SH a drugi o normie API SG ze sobą oba tej samej klasie lepkości 10W40 półsyntetyczne

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie