! Forum Serwis Olej 4T

Tagi: ,

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pw10 Pw10 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #115745 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

Jeśli wcześniej zalałem olejem o normie API SH to teraz mogę zalać olejem o normie API SG . Oba oleje są w klasie lepkości 10W40 półsyntetyczne.

#115758 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sertive
    Sertive
    Użytkownik

Możesz.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #115897 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

A olej jakiej klasy lepkości najlepiej chroni silnik tuż po uruchomieniu?

#125839 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

jeszcze jedno czy jak mam poziom oleju na połowie bagnetu czyli na połowie tej kraciastej części to mogę z takim poziomem jeżdzić i jaki poziom grozi zatarciem silnika 4t 139 QMB

#125840 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Możesz jechać , całkowicie suchy bagnet to ostatni dzwonek że zaraz silnik się zatrze.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #127250 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

czy można mieszać oleje jeden o normie API SH a drugi o normie API SG ze sobą oba tej samej klasie lepkości 10W40 półsyntetyczne

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Olej 4T
Informacje o Tobie: