Oklejenie skutera router bassa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Oklejenie skutera router bassa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mientowy1 mientowy1 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mientowy1
    mientowy1
    Użytkownik

Witam,
    Chcę sobie okleić moją czerwoną baśkę bo znudził mi się jej kolor 😀
    Mam do was pytanie, mam na uwadze 2 folie z tej samej firmy:
    – biały carbon : http://allegro.pl/folia-carbon-bialy-okleina-biala-152×50-karbon-fv-i2906656240.html
    – pomarańczowy carob: http://allegro.pl/folia-carbon-pomaranczowy-okleina152x50-karbon-i2900973769.html

Czy taka folia jest dużo gorsza jakościowo od np. 3M?
    I czy macie może na uwadze jakieś inne kolory. Piszcie propozycję na jaki kolor mogę zrobić moją bassę. Myślałem także nad czarno zielonym.
    Podrawiam

Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Taki pomarańcz ładnie z czarnym wygląda. Do białego z kolei lubię zielony. Ale tak ogólnie rzecz biorąc biały z zielnym wygląda ok 😀
    Robiłeś jakiś virtual tuning? Zobaczył bym jak to wygląda 😛

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Ja bym zrobił że duże elementy białe a detale i mniejsze elementy na pomarańczowo.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe mientowy1
    mientowy1
    Użytkownik

Właśnie zastanawiam się nad zrobieniem przodu jak np w aeroxie. A co do kolorków to myślę, że właśnie wezmę biały i zielony. Macie jeszcze jakiś pomysł na wizual tuning?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie