Oklejanie plastikow w skuterze folia termoplastyczna.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Oklejanie plastikow w skuterze folia termoplastyczna.

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #255302 Odpowiedź

Anonimowy

Przegladalem allegro i znalazlem folie termoplastyczna do oklejania kokpitow w samochodzie, ale takze nadaje się na zewnatrz między innymi na skuter. Cena za m2 wynosi 52zl a na mojego speeda zuzyje 1.5m2. I mam pytanie. dobrze to będzie wyglądalo czy oszpeci się skuter?? Oczywiscie ja tylko kupuje a beda to robili w specjalistycznym zakladzie a folia nie będzie w kolorze drewna tylko Jednokolorowa. Prosze o opinie

#255303 Odpowiedź

Anonimowy

Nie widziałem nigdy takiego czegoś na skuterze, ale kojarzy mi się, że ktoś chciał okleić skuter taką folią tylko carbonową. Jak nie szkoda ci kasy to rób, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #255304 Odpowiedź

Anonimowy

to był wrona, ja nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać, jakaś jedna część może i dobrze by wyglądała, ale cały sqtą powiedz jeszcze jaki kolor

#255305 Odpowiedź

Anonimowy

Wlasnie się zastanawiam… Mam pare rzeczy karbonowych (obklejone) i chce tylko te ktore mam niebieski obkleic bo sa porysowane. Koszt materialow z robocizna w specjalistycznym zakladzie to 120zl Wiec chyba się oplaca. Zastanawialem się nad jaskrawy zielony (fajnie będzie się z czarnym komponowal) lub mocnym niebieskik ;]

#255306 Odpowiedź

Anonimowy

no ja będę oklejać carbonem może teraz ,może jak będę następnym razem w pl (czyli luty) kupie kawał folii suszare w ruch i po sprawie ;p myślę że wyrobię się z folią w 100zł

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #255307 Odpowiedź

Anonimowy

Folia carbon 150zl/1m2 ;] tez o tym myslalem ale drogie cholerstwo. A folia w roznych kolorach masz do wyboru jaki chcesz 52zl/1m2 ;] A na skuter caly kolo 2-2.5 trzeba. Ja wole dac to do tych co się znaja sam nie chce tego robic. A jak myslicie oszpeci to motor czy nie będzie az tak źle?
    PS. 200 post ;]

#255308 Odpowiedź

Anonimowy

Kiedyś na discovery oglądałem jakiś program nie pamiętam nazwy i odnawiali chyba transportera T2 (VW ogórek) nie starczyło im pieniędzy na malowanie to okleili w specjalizującym się tym warsztacie jakimś winylem, wyglądało to jak zwykły lakier.Ale nie mam pojęcia ile to kosztówało.

PS. nie wiem czy to nie był program fani czterech kółek.

#255309 Odpowiedź

Anonimowy

Tak fani 4 kolek. I robili to oni z pomoca jednego kolesia. Koszt duzo mniejszy ja jak pisalem za wszystko na gotowo z materialem 120zl zaplace. Oplaca się? I jaki kolor byscie polecili do speedaż

#255310 Odpowiedź

Anonimowy

jak miałbym speeda i miał bym zmieniać kolor to na pewno wzorowałbym się na oryginalnym malowaniu biało-czerwonym, bardzo mi się podoba, albo biało-niebieskim też jest ładne

#255311 Odpowiedź

Anonimowy

Tylko ze ja zostawiam te wstawki pseudo carbon i czarne plastiki na nogach i bede zmienial kolor tylko tych niebieskich czyli jakis kolor z czarnyc co będzie ladnie wyglądał ;]
    Kolory jakie sa do wyboru…
    -drewno ;] (orginalnie by bylo)
    -ostry zolty
    -ostry czerwony
    -jasny mocny niebieski
    -czarny polysk
    Ktory wybrać?? 😀

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=3928 <- +1 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
Odpowiedz do: Oklejanie plastikow w skuterze folia termoplastyczna.
Informacje o Tobie: