Ogólnopolska wystawa motocykli i skuterów 4-6 marca

Witam :D Nie wiem czy dział dobry, jbc sorcia.Podobnego tematu nie znalazłem, coś tam chyba na OT było, ale może niech będzie osobny temat.

http://www.wystawa-motocykli.pl/

Wybiera się ktoś?Jest z tego co wiem dość dużo ludzi z Wawy i okolic, może byśmy się jakoś ustawili jak ktoś będzie i pośmigali razem.Co Wy na ten pomysł?Od razu mówię, nie wiem czy będę na tym, ale może obecnym na targach się ten temat przyda.

Ja wybieram się na wystawę. Myślę o sobocie, tam na miejscu na około godzinę 16. Wybieram się raczej autem niż jednośladem, jeździłem już w tym roku, ale obawiam się, że za tydzień będzie jeszcze za zimno :cry:

Ja w tych dniach prawdopodobnie pojadę po skuter. Mam chęć się przejechać. Tyle, ze ta cena - 25 zł. Ile bym za to przeżarł czy przechlał...

Skuterowo.com bedzie całą ekipą:)

Ja też się zastanawiam nad wizytą :D

Ja najprawdopodobniej wpadnę tylko jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę.

Skuterowo.com mogło by jakieś darmowe wejściówki załatwić :D

Marzenie, ale na razie raczej nierealne :D Może jakby skuterowo.com coś zrobiło dla wystawy to co innego :D

HugoBoss napisał:

Skuterowo.com mogło by jakieś darmowe wejściówki załatwić :D

kurde, o tym samym pomyślałem
25 to jednak chyba trochę za dużo jak na samo oglądanie.
nawet w centrum kopernika chcą 22 od osoby- a rozrywka lepsza

Albo chociaż jakiś konkurs mogli by tu zrobić i żeby wejściówki były do wygrania :D

Ta wystawa to reklama dla producentów. Zwiedzający muszą jeszcze zapłacić za oglądanie reklam. To tak jakbyśmy musieli płacić za oglądanie reklam w TV.

Za oglądanie reklam w telewizji i tak płacimy - w abonamencie za 1 i 2, a w kablówce w opłacie miesięcznej.

Wybiera się ktoś w piątek?

ja być może będę w piątek, ale jeszcze się waham

Najlepiej to chyba w sobotę ale bardzo z rana to wiele gratisów się dostanie i te 25zł zwróci się z nadwyżką :D i mam wątpliosci czy się pojawie bo dostałem zapalenie płuc :| chyba, że samochodem, zobacze.

to jakich gratisów można się spodziewać? i dlaczego tylko w sobotę?
Kosik- hę?

Moim zdaniem najlepsza atmosfera jest w sobotę :) a dają gazety (świat motocykli, jakies skuterowe też) napoje energetyczne, naklejek mnóstwo, ramki pod tablice pewnie, breloki, ja np mam brelok quantuma z tamtąd :mrgreen: wiele więcej wystarczy wstać wcześniej bo po południu takie rzeczy też będą ale wiadomo, że mniej bo się zapasy wyczerpią i to co najlepsze już wybiorą
W zeszlym roku sobie szedłem przy stoisku BMW i po jakimś czasie się zorientowałem, że wpadłem w kadr bo kręcili program MOtocyklicznie zapewne na temat wystawy i musieli powtarzać :)

Byłem na Motobazarze na wyścigach
tłok niesamowity, artykułów adresowanych stricte do skuterów jak na lekarswo. kasków dużo i odzieży (motocyklowej)
wstęp 10,-

kupiłem olej silnikowy - taniej niż w sklepie ale po doliczeniu wejściówki wyszło prawie to samo, no ale pooglądałem