Ogólnopolska wystawa motocykli i skuterów

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

13 – 15 Lutego 2009 w Halach MT Polska na ul. Marsa 56, w Warszawie odbędzie się wystawa motocykli i skuterów. Pojawią się tacy wystawcy jak Yamaha, Triumph, Bmw, Suzuki, oraz to z czego większość Nas będzie najbardziej happy – Zipp, Kingway oraz Romet :P. Niestety z najnowszych doniesień dowiedziałem się że zabraknie Hondy :(. Na Wystawie będzie rownież można obejrzeć, przymierzyć oraz kupić ubiór motocyklowy.

Pare fotek z wystawy 2008

Mam nadzieję, że zdjęcia przekonały 🙂
    Zapisywać się kto będzie

Anonim
    Gość

jak bym miał blisko to bym wpadł, dla maszyn i panienek 😎

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

Ja bym musial cala polske przejechac, nie ma szans zebym byl

Anonim
    Gość

Ja może w piątek spierdole szybciej z roboty i się wybiore 😀 bo 14 i 15 mnie nie będzie raczej w stolycy 😛

Anonim
    Gość

Bendem 😛

Anonim
    Gość

Reaper zboczeńcu dlaczego zostawiłeś tylko zdjęcia z laskami ?!

Anonim
    Gość

raczej nie będzie mnie zrob foty i mi przeslesz na emaila ;p 😎

Anonim
    Gość

Też się pisze na foty jak coś ! :]

Anonim
    Gość

Może by się przejechał 🙂 Tylko hondy nie będzie to nie wiem 😐 A Kawasaki będzie?

Anonim
    Gość

Kawasaki będzie.
    Regis, najfajniejsze fotki wyrzuciłeś 🙁

W jakie dni będziecie ?

Anonim
    Gość

ja bede w piatek gdzieś od 19 ;p do nie wiem której 😀 szkoda tylko ze bilet az 25 zyli ;p

Anonim
    Gość

Jak kupisz świat motocykli to zniżka 25 % ^^

Anonim
    Gość

nie oplaca się bo swiat motocyli kosztuje bodajze 7 czy 8 zeta 😛 a 25% z 25 zl trochę ponad 6 zeta 😛 chociaz w sumie to jeden huj bo przynajmniej gazete będzie się mialo prawie za friko 😛

Anonim
    Gość

hehe…jak już się dostaniesz do środka to w stoisku świata motocykli gazetek za darmo parę możesz wziąć 🙂 co prawda nie najnowsze ale takie które mają 3-4 miesiące też nie gryzą :mrgreen: w sumie to nie tylko świata motocykli, rok temu przyniosłem do domu lekture na następne pół roku 😆
    ja też się wybieram (bo mam nadzieję że dostane wejściówki to w sobote albo niedziele bede) więc też strzele parę fotek to potem można je wrzucić na forum 😉 zabawimy się w fotoreporterów 😛

Anonim
    Gość

Mam prośbę do kogoś o zrobienie fotek i przesłanie mi na e-maila ponieważ pisze relacje.
    [email protected]

Będzie piwko.

Anonim
    Gość

Wow, nieźle relacje z miejsca na którym się nie było ^^

Ja ci wyśle 🙂

Anonim
    Gość

no patrico dajesz rade xD relacja z miejsca ktore nawet się nie wie gdzie się znajduje yeah 😀 klasa swiatowa 😀

edit:

Wszystkich chętnych do odwiedzenia Wystawy Motocykli i Skuterów zapraszamy w dniach 13-15 lutego 2009 do nowych hal wystawienniczych MT Polska przy Marsa 56.

Godziny otwarcia hal dla gości odwiedzających targi:

Piątek 13 luty 2009 roku, 11.00 – 18.00
    Sobota 14 luty 2009 roku, 10.00 – 18.00
    Niedziela 15 luty 2009 roku, 10.00 – 18.00

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych

Koszt biletu normalnego – 20 zł
    Koszt biletu ulgowego – 15 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 10 za okazaniem legitymacji szkolnej

Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Istnieje możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na targi w dniu, w którym zakupiono bilet za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjściu.

hah no to kurwa poszedłem w pizdu :/ o 17 muszę być na polibudzie więc do 18 to nawet bym nie zdążył dojechać na miejsce 😛 czyli ja jednak nie będę 😛

Anonim
    Gość

To zostań na sobote ^^
    Kurde, może się nie kapną że nie mam 10 lat i za 15 zł wejde ^^
    Mam nadzieję że w tym roku będzie mnóstwo motocykli do oglądania 🙂

Anonim
    Gość

ee tam jade do domu. bo w sobote ide na 18-stke a nie chce mi się przyjechac do domu i prosto na impreze.

Anonim
    Gość

Oo, ja tez w sobote na 18 ide ^^

Anonim
    Gość

Małe pytanie. A czy ktoś/coś z KTM’a będzie? Bo planuję kupić, to moze bym się czegoś dowiedział na temat ich sprzętów 😀

Anonim
    Gość

I prosiłbym o opisanie co się mniej więcej działo, może jakie wideo itp.

Anonim
    Gość

Patrico napisał:

I prosiłbym o opisanie co się mniej więcej działo, może jakie wideo itp.

Nie no, koleś rozwalasz mnie, piszesz reportaż a my ci mamy opisać co się działo ?? Moze napisać za ciebie a ty poprawisz co ?? Sorry ale trochę głupie prośby, foty to tak z chęcią ale jak mam opisywać co było to już bym wolał od razu napisać reportaż 🙂
    No chyba ze jakieś wynagrodzenie szykujesz 😉

Anonim
    Gość

Kurde, bo ciężko będzie mi przejechać ponad 400 km na parę godzin.
    Możesz napisać, ja poprawię, postawie ci piwko i pomógł i będzie artykuł nas dwóch.

Anonim
    Gość

Dobra, spoko. Ja ci coś tam postaram się napisać, foty porobie, jak się opamietam to nawet może jakiemuś motocyklowi fote cykne ^^

WINO TO ZBOCZEK :PPPPPPPPP

Anonim
    Gość

ktm będzie… w świecie motocykli jest mapka :mrgreen:
    ja liczę na duuużo informacji na temat 125-tek 😛 coś trzeba wybrać a zupełnie nie mogę się zdecydować 😕

ja oczywiście też zdjęcia będę robił…ktoś chętny to wyśle 😎

Anonim
    Gość

To do mnie możecie foty słać/wysyłać/przesyłać, ponieważ nie będzie mnie 🙁 Mam jazdy i nie wyrobię się jeszcze do W-wy skoczyć 😕

Będzie reportaż na stronie j.pl to sobie zobaczysz 😛

Anonim
    Gość

Za 20 minut biorę się do pisania relacji. Tak więc najpóźniej jutro będzie na stronie.

Anonim
    Gość

Patrico napisał:

Za 20 minut biorę się do pisania relacji. Tak więc najpóźniej jutro będzie na stronie.

i jakoś nic nie dotarło?

Anonim
    Gość

slimak napisał:

Patrico napisał:

i jakoś nic nie dotarło?

W ogóle dał plame … Ja chciałem pisać to mowili nie nie bo on napisze…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button