"Ogień z rury"

witam, mam problem ostatnio mam problemy mianowicie gdy puszczam gaz na wysokich obrotach jest huk i ogien z rury idzie tzn puszcze gaz i lekko mu na sek dodam gazu. Wymieniłem nowy moduł wyregulowałem zawory, kupiłem nową świecę. Zawory to nie mogę być na pewno na 100%. Gaźnik? Wątpie bo skuter chodzi dobrze ladnie się wkreca na obroty i wgl. A jeśli tak to regulować tylko śróbką od powietrza Bo iglica się nie przestawiła a na gaźniku mam tylko od powietrza bo to 4t :wink:

Plusy polecą pozdro

może pomoże czyszczenie wydechu. No i jeszcze raz wyreguluj zawory, może być tak że zawory bedą do wymiany bo ja strzela bo znaczy że zawór wydechowy przepuszcza

no w sumie tez myslalem nad tym tylko by wtedy kompreche stracił a on nic

Jak luzy są za duże i mieszanka za bogata oraz wydech przelotowy, to normalną rzeczą jest, że puszcza ogień z rury :wink: Właściwie może być tak wyłącznie przez bogatą mieszankę i przelotowy wydech :wink:

Moim zdaniem to za dużo paliwa może dostawać, do tego coś nie tak z tymi zaworami…


Ale przecież taki ogień z rury to fajna sprawa :smiley: Po co to zmieniać :lol: :stuck_out_tongue:

nom ja wiem ze super sprawa ;D i wgl w nocy wygląda wyczesanie tylko nie chce zeby jakieś inne części siadly :wink:

Raczej nic nie będzie. Najwyżej okopcony wydech będzie.
Ty masz chyba chińską 50 w 4t a tam niema nie wiadomo jakiej kompresji/sprężania/mocy żeby coś pourywało :wink:

no w sumie :stuck_out_tongue_winking_eye: mam tylko cylinder 72ccm wiec tam az takiej roznicy nie ma ;D

a w świece to Ty patrzyłeś? za bogata mieszanka ok. Ale świeca jakaś może przerwa jest nie dobrać

pisalem ze kupiłem nowa swiece :stuck_out_tongue_winking_eye: NGK

Ogień z rury kozak jest ;D Nic ci się nie powinno stać… To nie ma niewiadomo jakiej mocy żeby przy wybuchu Ci pół silnika rozsypało: )

właśnie dlatego Hokster to jest takie dziwne . motor o takiem malej pojemnosci nie powinien walic ogniem z rury bo mocy to on za duzo nie posiada.