"Ogień z rury, przód do góry" —–KEEWAY FLASH

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis "Ogień z rury, przód do góry" —–KEEWAY FLASH

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Flash50 Flash50 9 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Flash50
    Flash50
    Użytkownik

Witajcie, wieczorem zauważyłem że skuter „muli” i nie bardzo wbija się na obroty…. po chwili „piłowania” na maksymalnych obrotach w miejscu <na stopce> jest przerwa, walnie z rury ogniem i już jest dobrze… można latać normalnie, sprzedawca skuterka nie mówił mi że skuter ma nitro, więc co z nim jest ?
    Pozdro 🙂 a ten ogień nawet ładny ;D ale szkoda mi maszyny…

Kajdi
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że skoro strzela ci ogień z tłumika to masz źle ustawiony wylot na zaworach ale niech wypowie się ktoś inny bo to tylko moje zdanie.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe grocik
    grocik
    Użytkownik

To jest chyba 2T, więc zaworów raczej nie ma 😀

Pozdrawiam ciepło!
    Zdjęcie profilowe PICY
    PICY
    Użytkownik

też tak myślę ale też może być na gaźniku za dużo paliwa dochodzi i może to być to…. piszcie dalej xD….

Zdjęcie profilowe MarianMj
    MarianMj
    Użytkownik

Za bogata mieszanka chyba ,dopala paliwo w wydechu stąd ten ogień.

Piaggio Zip 95r’

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Flash50
    Flash50
    Użytkownik

Nie powiem ten ogień mi się podoba, ale wydech wiertarką czyścilem dziś bo był czarny 😀 za to fajnie się dziś pod szkołą nauczyciele patrzeli ;D ogień z rury, przod do góry 😀 tak też zrobiłem, mało im gały nie wypadły na asfalt ;D
    zobaczę jak odmaluje wydech, wyczyszcze swiece i ustawie mieszanke, dzieki wielkie…

Kajdi
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie