Ogarnęliście szkołę? :P

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam, ja moją 3 kl. Tech. ekonomicznego uważam za ukończoną 😀 Miałem 8 zagrożeń, ale się udało, czuje się już w 4 klasie 🙂 A Wy jak tam? Ktoś ma komisaż Ktoś nie przeszedł?

Anonim
    Gość

ja z polaka i z maty się jutro okaże xD Co najlepsze mature z maty napisalem na 4 a mam wystawione 1/2 … 🙄

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

dzisiaj miałem ostani dzień ,, nauczania” jutro egzamin z pisania , po jutrze z czytania , a poniedziałek słowny 🙂 i wakacje

Anonim
    Gość

ja miałem 1 zagrożenie. jestem na czysto. Jeszcze tylko wpierdol od starego i wakacje xD

Anonim
    Gość

ja miałem około 😀 7 zagrożeń dzisiaj właśnie poprawiłem Historię i Polski 2 ostatnie rzeczy i wakacje !!! <JUpI> XP MOżna maszynką się zająć 😀

Anonim
    Gość

ja to się boje trochę wyników z testów xD

Anonim
    Gość

A ja mam 1 z religi i kurwa chuj w dupe pedofilom jebanym batmanom

Anonim
    Gość

Pasek będzie 😉

Anonim
    Gość

Ja już dawno popierdoliłem szkołe bo mi się chodzić nie chciało xDDD teraz ide do zawodówki :D:D bd kasa z praktyk na tuning moto bo u rodziny mam praktykancje .

Anonim
    Gość

A ja mam od długiego czasu szkołę zamkniętą z powodu powodzi 😀 Nikt nie wie jak będą wystawiane oceny 😛

Anonim
    Gość

a ja ide do technikum, miałem zagrożenie z niemieckiego ale nie ma o czym gadać bo babka głupia.

Anonim
    Gość

Szympa napisał:

nie ma o czym gadać bo babka głupia.

Taaa jasne 😛 Ja mam jakoś 5 🙂

Damianho napisał:

A ja mam od długiego czasu szkołę zamkniętą z powodu powodzi 😀 Nikt nie wie jak będą wystawiane oceny 😛

o_O niezły bajer 😮

Anonim
    Gość

bo ciebie Rudy kocha a mieć nie xd
    i ci dała 5

Anonim
    Gość

Kurczak napisał:

ja miałem około 😀 7

mieć 7 zagrożeń w 2 gimnazjum?! oO OMFG
    a ja się nie uczę niemieckiego haha! Idiotyczny język -.-
    Ja żadnego zagrożenia nie miałem, jedynie co to parę 3/4 poprawiłem głównie z matmy, fizy i chemii ;p
    Już wakacje od tygodnia mam bo w szkole nic już nie robimy nie ma po co chodzi? w sumie xD W średniej się dopiero zacznie zapierdalanie. 😥

Anonim
    Gość

a ja mam 1/2 z polskiego i w poniedziałek babka kazała nam (12 osob z klasy) zaliczac barok i renesans xD jakos trzeba

Anonim
    Gość

Szympa napisał:

bo ciebie Rudy kocha a mieć nie xd
    i ci dała 5

Kurna ! Dała ma 5. razy?! xD

Mafioz napisał:

Już wakacje od tygodnia mam bo w szkole nic już nie robimy nie ma po co chodzi? w sumie xD W średniej się dopiero zacznie zapierdalanie. 🙁

No weź przestań 😛 Chodziłem do liceum i okazało się, ze było mniej nauki(uczysz się tylko z tego, co ci się w życiu przyda, resztę olej 😉 ), niż w gimnazjum 😛

Ja czekam na wyniki z matur bo naukę w szkole skończyłem w kwietniu 🙂 Jak dobrze pójdzie, to do Warszawy i będę tam śmigał :648:

Anonim
    Gość

Dywersant napisał:

No weź przestań 😛 Chodziłem do liceum i okazało się, ze było mniej nauki(uczysz się tylko z tego, co ci się w życiu przyda, resztę olej 😉 ), niż w gimnazjum 😛

Z tego co koledzy mowią jak poszli do 1liceum to teraz wszyscy na 2 lecą a w gim mieli 4 same praktycznie także więcej nauki jest. Zresztą ja chyba pójdę do technikum. Na Technika informatyka pewnie się nie dostane bo w zeszłym roku trzeba było mieć jakoś 143pkt ale może na elektronika ;P

Anonim
    Gość

idź do liceum! 😛 tam więcej fajnych dziewczyn :582: A tak poza tym ie jest źle, w pierwszej klasie jest selekcja(odsiew 😛 ) w pierwszym półroczu, a potem z górki. Do liceum przyszedłem z 4. i 5., a skończyłem na 2. i 3. ale mimo to mam solidną wiedzę(głównie matma), której w technikum raczej nie dostaniesz 😉 A teraz będą studia i potem jakaś lekka praca 😀

Anonim
    Gość

Dywersant napisał:

której w technikum raczej nie dostaniesz 😉

jestem w technikum elektrycznym i mam rozszerzoną matmę 😉 na informatyku i elektroniku jest to samo 🙂

Anonim
    Gość

Nie chodzi mi o poziom(podstawowy czy rozszerzony), a o nauczycieli 😉

Anonim
    Gość

czytałem wypowiedzi posób co kończyły licea i technika i na 1,2roku studiów licealiści wygrywali bo Ci z technik nie radzili sobie z matmą itd ale za to w 3 roku studiów licealiści zaczynali padać gdy przydawała się wiedza z technik ;p
    Zresztą nie chce mi się znowu 3 lata chodzić do liceum, chce coś w końcu nowego, liceum to takie przedłużenie gimnazjum a w technikum przedmioty praktyczne – coś co lubię 😀

Anonim
    Gość

a ja od 1,5 miesiąca nie mam juz szkoły, teraz czekam na wyniki z matury ;p

Anonim
    Gość

ja tam chłopaki nie zdałem w technikum 😀

Anonim
    Gość

Tak czytam to niezłe kujony z was 😀 . Ja będe miał śr 3.4-3.5 :D:D

Anonim
    Gość

ja mam 1,8 😀

Anonim
    Gość

Ja 0 zagrożeń, idę do liceum, raczej zamierzam, bo jeszcze wyników nie ma.
    Profil: wos (4), inf (6), and (5) + polski (3)

Średnią mam 4,2 w 3gim

Anonim
    Gość

Ja coś koło 2.5 max w tym roku…

Anonim
    Gość

excent, mam taką samą średnią xD tylko mam inczej że zamiast wosu z matmy mam 4 a tak inf-6 polski-3 ang-5 ide na mat inf LO 😛

Anonim
    Gość

Ja to w średniej będe się starał się mieć chociaż te 3.0 😀

Anonim
    Gość

żeby mieć średnią 4.0-4.75 wcale kujonem nie trzeba być kondzio94 ;P
    Wystarczy, ze przed sprawdźianami siądziesz i się pouczysz 1/2dni po trochę kartkówki to samo, do odpowiedzi się nauczyć na 5 na początku roku, zdać po jakimś czasie znowu się zgłosić do odpowiedzi itd ;p.
    Ja bez religii będę miał średnią około 3.7/3.8 a jakoś się nie uczę za bardzo, dzień góra dwa przed sprawdźianem coś poczytam, na kartkówki się nauczę, także jak nei ma kartkówek/sprawdzianów to nic się nie uczę, tylko zadania zrobię ;p

No 3.7 bez religii i bez przedmiotów takich jak WF, plastyka, muzyka, infa itd ;p z nimi to średnia 4.1 xD i tak nie ma się czym chwalić ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button