Ogar 202 spadek mocy po 30 min. jazdy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Ogar 202 spadek mocy po 30 min. jazdy

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ERRORNICK ERRORNICK 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #670236 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Participant

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Jestem nowy na forum więc może zacznę od tego że jestem posiadaczem 2 motorowerów Yamaha tzr 50 i Ogara 202. Przygodę z jedno śladami zacząłem w tym roku i przejechałem łącznie 1000 km.
    Bardzo miło mi wszyskich poznać.

Ogólnie mam problem z ogarkiem od jakiś 3 dni.. Po średnio 30 min. jazdy moc drastycznie spada np. jade 40 kmh i odkrece manetkę gazu to zamiast przyspieszać zaczyna zwalniać. I teraz czy to jest spuchnięty tłok, czy może upały na to wpływają( chociaż w tzr nie mam żadnego problemu ) ? Dodam że nigdy nie pałowałem go, zazwyczaj biegy zmieniam na 6-7 tys.
    Z góry dziękuję za odp. i pomoc 🙂

ERRORNICK
    #670299 Odpowiedź

Rafal Maraszek
    Participant

Na jakim oleju jeździsz? I to 2t czy 4t?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #670380 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ERRORNICK
    ERRORNICK
    Participant

Przepraszam za późną odp. ale korzystałem z ostatnich dni urlopu. Jest to 4t a jeżdżę na oleju Motul 10w40 polsyntetyk.
    Dzięki za odpowiedź.

ERRORNICK
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)Oglądasz 3 postów - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Ogar 202 spadek mocy po 30 min. jazdy
Informacje o Tobie: