Odszedł Courte :(

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

niestety jednak to prawda 🙁 Courta z nami już nie ma ..

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/motocyklista-nie-zyje.html

Kto mieszka blisko Pabianic i mógł by pojechać na pogrzeb z wiencem od jednoslada, oczywiscie zrobimy jakąś zrzute,

Jak tylko bede znał date pogrzebu napisze tutaj

Możemy poświęcić mu ten temat i myśle że nikt nie zrobi wyrzutów jak go podkleje

ale jeżeli zobacze tutaj chociaż jedną świeczkę ,, [*]” to od razu daje perma bana ..

Anonim
    Gość

http://www.mmpabianice.pl/pl/18_letni_pabianiczanin_nie_zyje.html

Jeszcze jedenk link, jechał jeszcze ze swoim kumplem bynajmniej z tego art tak wynika ;(

Jedno mnie zastanawia, skad tam był olej ? :/

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

NIE! NIE WIERZE! 😥

Kto będzie mógł, niech jedzie na pogrzeb. Reszta(jak wspomniał wrona) robi zrzute na wieniec :/

[ Dodano: 27-09-2011, 10:55 ]

Borek02 napisał:

Jedno mnie zastanawia, skad tam był olej ?

Pewnie z jakiegoś starego klekota wyciekł…

Anonim
    Gość

ci co z nim jechali to musieli przeżyć szok …

Anonim
    Gość

jak ktoś napisze kiedy pogrzeb to ja możliwe że bede. W czwartek jade do łodzi do szkoly …
    Nie wierze nadal

Anonim
    Gość

kurwaa… dlaczego tak młodzi ludzie odchodzą?.. chłopak, z całym życiem przed nim… wielką pasją do jednośladów.. nie na prawdę, nie wierze w to co się stało.. wyrazy współczucia dla rodziny i jego bliskich..

Oczywiście składam na wieniec..

Anonim
    Gość

Niestety odszedł od nas dobry kolega…
    Zostanie w naszej pamięci !

Anonim
    Gość

Ale jak to możliweź Jaki to pech żeby tak upaść i dead. Ktoś zna bliższe okolicznościę

Anonim
    Gość

Masakra :-/ Nadal w to nie mogę uwierzyć 🙁

Anonim
    Gość

Jakie to poje.bane o_O

Gdyby były wakacje pewnie bym jechał na pogrzeb… Kto będzie od nas na 100% ?
    Trzeba do niego robić zrzutkę kasy na wieniec… Wino ? Dywer ? Adi ? Kto się podejmie ?

Znowu babcie będą gadać, że to wszystko te motory takie niebezpieczne i się zabił młody człowiek bo był nieodpowiedzialny, a nie plama oleju na drodze…

Miał być na zlocie za rok :/ Miał nas oprowadzać po Pabianicach i Łodzi :/

Anonim
    Gość

Będzie termin pogrzebu, będą bliższe informacje.

Trafiło mu się, jak ślepej kurze ziarno 👿

Anonim
    Gość

Dywersant napisał:

Trafiło mu się, jak ślepej kurze ziarno

Chyba niezbyt trafne porównanie…

Ono oznacza raczej coś pozytywnego.

Anonim
    Gość

No to jak ziarnu ślepa kura … wszystko jedno

Anonim
    Gość

Powiem Wam że odechciało mi się nawet oglądać tematy… dziwnie się czuuje..

Anonim
    Gość

Pogrzeb Szymona Pastusiaka odbędzie się w czwartek o godzinie 12 w kosciele Najswietszej Maryii Panny w Pabianicach, nastepnie odprowadzenie na cmentarz komunalny w Pabianicach.
    Jeszcze raz w imieniu rodziny Pastusiakow proszę o przyniesienie bialych kwiatow.
    Kazdego motocykliste prosimy o przyjazd jednosladem.

KTO MOŻE TAM POJECHAÆ?

Anonim
    Gość

Kurwa ;/ a nie dawno rozmawialem z nim ze się spotkamy i trzeba po smigac Kowal, jedziesz na pogrzeb ?

Anonim
    Gość

Ja raczej nie. Trochę daleko mam

Anonim
    Gość

Ja w czwartek do łodzi jade ale planowałem dopiero około 17 z domu wyjechać. Pewno wyjade rano… Ktoś jeszcze?

Anonim
    Gość

kuuurde ja nie dam rady :-/ cały tydzień mnie w domu mnie nie ma :-/ do tego czwartek, najgorszy dzień w tygodniu (jak dla mnie z lekcjami) kurcze nie dam rady :-/
    Ale postaram się jechać kiedy indziej i zapalić chociaż symbolicznego znicza

Anonim
    Gość

to do kogo na wieniec? ja podobnie, jak Adverion.. nie dowierzam.. to nieprawda!

Anonim
    Gość

Ja niestety, też nie dam rady pojechać…
    Ale chętnie dorzucę się na wieniec jakiś.
    Akurat Courte mieszka w takim rejonie, że nikogo zbytnio tam nie ma….
    Carmen podejmiesz się zakupienia i zaniesienia wieńca ?

Jeśli tylko coś się dowiecie więcej z fb czy coś, to dajcie znać… Nie mogę uwierzyć jak można upaść i się zabić 🙁

Anonim
    Gość

Słuchajcie, pogrzeb w czwartek.. więc nie ma czasu na zbieranie pieniędzy na wieniec. Osoba która zdecyduje się na zaniesienie wieńca ( może Wino? ) niech kupi za swoje, a później się mu odda..

Anonim
    Gość

BYła plama oleju na lekkim łuku. Courte jechał i wpadł w poślizg i próbował się ratować wylądował na barierce zabespieczajacej mostek. Jego znajomi ktorzy jechali za nim nie ratowali się tylko pojechali na luku prosto w pole i tak im się udało…
    http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/motocyklista-nie-zyje.html
    na zdjeciu widac kawalek barierki i mostku no i ten łuczek trochę

Anonim
    Gość

No tak trzeba zrobić, bo nawet przelewy nie zdążą dojść do czwartku…
    Oczywiście to nie musi być jakiś gigantyczny wieniec, mały skromny, z napisem forum.jednoślad.pl i tyle.
    Potem ustalimy kto się zrzuca i podzielimy kwotę i tyle.

Anonim
    Gość

ja mam wszy i nie rosnę! takiej sytuacji tu jeszcze chyba nie było ;( może nie bywam tu za często i nie znam się z wami zbyt dobrze ale jakoś się tak głupio czuję tragedia ;(

Anonim
    Gość

K U R W A .

Anonim
    Gość

Mija już tyle godzin odkąd się dowiedziałem, ale wciąż nie mogę uwierzyć że Szymona już z nami nie ma…

Anonim
    Gość

Bardzo przykra wiadomośc łacze się w bólu.

Anonim
    Gość

Co kurna robi takie różowe gówno na środku drogi !?

Wino – mógłbyś kliknąć fotkę tego miejsca w dzień jak tam będziesz ?

Anonim
    Gość

to różowe gówno to zneutralizowany olej przez strażaków po wypadku. Tak, ja wtedy tam jechałem z Szymonem… (Courte)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button