Odświeżanie kompa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Odświeżanie kompa

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo!
    Potrzebuję jakiegoś programu który by „odświeżył” mojego kompa tzn. żeby usunął mi różne błędy systemowe itd. Bo nie chcę robić formata i wszystkiego stracić … aha i program musi być koniecznie darmowy 😉
    Zna ktoś jakiś taki fajny programą
    A chcę to zrobić po prostu bo komp nie jest tak szybki jak był na początku (jak go kupiłem) jakiś rok temu… dłużej się włącza itd. No a wirusów nie ma bo skan robiłem..

Anonimowy

zmień system na ubuntu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

x2 ubuntu jest wyjebane 🙂

Anonimowy

Anonimowy

ale ten programik chyba tylko usuwa pliki cookies itp… a nie wykrywa błędów w systemieć i ich nie naprawia…
    co to jest to ubuntu? to coś jak linux?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

UBUNTU to linux i jest szybszy od windowsa, nie zawiesza się, nie potrzebuje antywirusów i jest zajebisty!

Anonimowy

ccleaner. polecam

Anonimowy

ściągaj i nie gadaj !!
    działa i jest zajebiste

Anonimowy

ściągnąłem, użyłem go ale jakiś popraw nie widać, no może są ale to minimalne..
    no ale na tym ubuntu będę miał problemy z grami… bo teraz wszystko jest na windowsa a na linuxa nie jest wszystko…

Anonimowy

Ale jakie masz błędy? Coś ci wyskakuje?

Programu typu CCleaner, EasyClenaer czy CleanUp usunie ci błędne wpisy w rejestrze, cookiesy, pliki tymczasowe itd, ale nie naprawi błędów, które są spowodowane uszkodzeniem czy ewentualnym brakiem jakichś plików.

Jeżeli ci się chce to rób format kompa, stawiasz Windowsa (XP czy cokolwiek innego), a zaraz po tym stawiasz Ubuntu czy jakąkolwiek inną, prostą dystrybucję Linuxa.
    (jeżeli chcesz 2 systemy to KONIECZNIE instaluj w kolejności Windows -> Ubuntu bo nie poradzisz sobie z bootowaniem)

I tak masz mega stabilny i bezpieczny system do pracy – przeglądanie WWW, korzystanie z programów biurowych, komuniaktorów itd) i masz też mało wydajny, wieszający się, pamięciożerny system z Redmond, na którym jednak grać możesz 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie