Odświerzam-No we sprzęgło ten sam problem-Stage6 ??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Odświerzam-No we sprzęgło ten sam problem-Stage6 ??

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam miałem problem gdyz skuter ztrasznie mi się drze przy 80-100km/h. W starym sprzęgle była zepsuta 1 okładzina. Postanowiłem to sprawdzić i nałożyłem kolegi seryjne sprzęgło od aeroxa i drżenie ustało, wiec zamówiłem nowe sprzęgło Stage6 Racing Torque Control i dalej to jest. Spręzyny za mocne na sprzęgle? Musi się jakos dotrzeć? Prosze o pomoc!

Anonimowy

Dobrze masz dokręcony wariator?

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Udało się to zrobić podciągnąłem czerwone sprężynki i Speed ciagnie od 0 i niema drgań?. Jeżeli ktoś miał pobony problem mam nadzieje ze przyda mu się to.! Przetestwałem go dobrze i jednak trochę drży przy 90-100km/h. Czy ktoś wie czy te odważniki w zestawie trzeba mocowac? co one dają ?

Anonimowy

kondziopl3 napisał:

Czy ktoś wie czy te odważniki w zestawie trzeba mocowac? co one dają ?

Pocoś są :P. Zamontuj je i sprawdź co zmieni :P.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie