ODPALANIE WIERTARKĄ

Witam!!
Próbowałem odpalić skuter wiertarka.I jak obroty wiertarki były w prawoi jechał do tyłu odpalil a nie chce odpalic jak obroty sa w lewo i pojechać do przodu

pamiętaj żeby zawsze kręcić wiertarką na "prawych" obrotach, czyli z reguły nasadkę przykładasz od strony magneta

większość wiertarek szybciej się kręci w "prawo"

to ja wiem . ale mi chodzi o to ze gdy obroty były w lewo to odpalił do tyłu a gdy były w prawo nie odpalił. Co może być tego przyczyna??

coś z zapłonem, może uszkodzony moduł
sprawdź czy wyprzedzenie zapłonu można przestawić

wydaje mi się gdy by moduł nie działał to by w ogóle nie odpalał a tak zakrence trochę i odpala od razu tylko ze jedzie do tyłu :(.Jeżeli to możliwe spróbuje ustawić wyprzedzenie zapłonu jeżeli się da.

wydaje mi się gdy by moduł nie działał to by w ogóle nie odpalał a tak zakrence trochę i odpala od razu tylko ze jedzie do tyłu :(.Jeżeli to możliwe spróbuje ustawić wyprzedzenie zapłonu jeżeli się da.

wydaje mi się gdy by moduł nie działał to by w ogóle nie odpalał a tak zakrence trochę i odpala od razu tylko ze jedzie do tyłu :(.Jeżeli to możliwe spróbuje ustawić wyprzedzenie zapłonu jeżeli się da.