Odpalanie skutera

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #104983 Reply
  Rafinem
  Użytkownik
  • Postów: 71

  Mam skutera Kymco Dj 50 gdy np. wstaje rano muszę kilka albo kilka naście razy kopnąć aby odpalił a jak jest już rozgrzany od kopa pali czy przyczyną może być uszkodzony kranika automatyczny który go zalewa albo wymiana świecy na nową ? Nie odpalam rozrusznikiem bo mi akumlator padł dlatego odpala na starter nożny.

  #104984 Reply
  madi
  Uczestnik
  • Postów: 5 788

  Po prostu paliwo musi wpłynąć do gaźnika. W skuterze jest kranik podciśnieniowy i podczas odpalania otwiera się, dzięki czemu paliwo może przez niego przepływać.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Odpalanie skutera
Twoje informacje:
Back to top button