Odpalanie Kymco Agility 50 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Odpalanie Kymco Agility 50 4T

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe amroz amroz 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bells
    Bells
    Użytkownik

Cześć wszystkim.Mam taki problem ponieważ ostatnio zauważyłem ze skuter gdy jest zimny np. po nocy odpala z startera od razu.Jednak problem pojawia się po rozgrzaniu silnika do temperatury normalnej pracy,wtedy po ok.30 min postoju skuterowi ciężko odpalić z startera za pierwszym razem a gdy już nawet odpali choć zdarza się to rzadko zaraz gaśnie czemu towarzyszą bardzo niskie obroty silnika.Dopiero jak przegazuje go parę razy to nie gaśnie i obroty są w porządku.Zaznaczam że ostatnio był robiony przegląd więc świeca była wymieniona.Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.

Zdjęcie profilowe SkuterowyManiakF16
    SkuterowyManiakF16
    Użytkownik

Bardzo dziwne bo powinno być na odwrót raczej.

Toros F16 – 3781 km

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe piterb1996
    piterb1996
    Użytkownik

Ja mam bardzo podobnie w Vitality 2t ze startera jak zimny odpala po chwili krtecenia i poruszania manetka. Jeżdżę rozgrzewam go i zostawiam powiedzmy na 5min pod sklepem po czym przychodze i ma problem z odpaleniem. Tak samo jest jeśli rozgrzeje go i postoi np 1h(kościół) jest problem z odpaleniem albo odpala i zdejmuje go z nozki wsiadam i odjezdzam(sosc szybko robie wszystko) dodaje gazu a on gaśnie i wtedy juz ze startera nie idzie trzeba go postawic spowrotem i kopac

Zdjęcie profilowe Bells
    Bells
    Użytkownik

Czyli nikt nie ma pojęcia jak rozwiązać ten problem??

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Winne jest prawdopodobnie automatyczne ssanie. O ile masz gaźnik taki jak w Kymco Super 8 4t – z pompką, to poruszaj 3-4 razy manetką na ful i zero(na zgaszonym silniku) i wtedy odpal.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Bells napisał:

Cześć wszystkim.Mam taki problem ponieważ ostatnio zauważyłem ze skuter gdy jest zimny np. po nocy odpala z startera od razu.Jednak problem pojawia się po rozgrzaniu silnika do temperatury normalnej pracy,wtedy po ok.30 min postoju skuterowi ciężko odpalić z startera za pierwszym razem a gdy już nawet odpali choć zdarza się to rzadko zaraz gaśnie czemu towarzyszą bardzo niskie obroty silnika.Dopiero jak przegazuje go parę razy to nie gaśnie i obroty są w porządku.Zaznaczam że ostatnio był robiony przegląd więc świeca była wymieniona.Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.

Jak zwykle, winą za taki stan rzeczy jest zła regulacja gaźnika.

Zdjęcie profilowe celowniczy
    celowniczy
    Użytkownik

Witam. Czekałem na takie pytanie. Mój ma to samo. Odebrałem nowy z salonu, przyjechałem do domu dłuższą drogą. Po kilu mitach postoju nie chciał odpalić , gasł nie trzymał wolnych obrotów. Zimny odpala od razu . Tragia była jak postał na sporym słońcu…

Zdjęcie profilowe amroz
    amroz
    Użytkownik

I co doszedłem do tego co sie działo?

Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/46775] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/46775/icon3.png[/IMG][/URL]

Zdjęcie profilowe Bartolini
    Bartolini
    Użytkownik

amroz napisał:

I co doszedłem do tego co sie działo?

Pytasz się innych czy doszedłeś do tego co się działo u Ciebie? 🙂

Ja u siebie mam tak, że mogę kręcić rozrusznikiem do woli jak gazu nie dam. Minimalnie manetkę przekręcę podczas odpalania rozrusznika i pali od strzała 🙂

Zdjęcie profilowe amroz
    amroz
    Użytkownik

Pytam bo lada chwila tez kupuje kymco agility 4T. Pierwsze poszły do zakupu kaski, bo bezpieczeństwo przede wszystkim 🙂

Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/46775] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/46775/icon3.png[/IMG][/URL]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie