Odpalanie bez elektrozaworu ssania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Odpalanie bez elektrozaworu ssania

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 dni, 23 godzin temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.Prawdopodobnie poszedł w moim skuterku elektrozawor ssania.wydawalo mi się że bez niego(odłączyłem go juz) odpali i na kopa i na kluczyk.niestety nie odpala i nie wiem czy powinien odpalić bez niego czy poszło coś jeszcze.

• Ten temat został zmodyfikowany5 dni, 23 godzin temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany5 dni, 23 godzin temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bez ssania nie musi odpalić przy takich temperaturach jak teraz bo potrzebuje wzbogaconej mieszanki

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zauważyłem Że w zdemontowanym elektro ssania jest wylamany jeden z 3 plastików w które wchodzi tulejka z igłą czy to może być przyczyną niesprawnego zaworu?jeszcze jedno pytanko tą sprezynka musi wejść do środka tej małej dziurki w gazniku czy zatrzymać się na niej ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Słabi jesteście skoro na tak proste pytanie nikt nie odpowie,odpowiedź już znam musicie się duuuuuzo uczyć;) pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oświeć nas bo nie damy rady bez ciebie o oświecony. Jesteś pierwszym człowiekiem na ziemi który wykręcił zawór ssania oraz zgłębił jego tajniki.
    Nikt też nigdy nie nagrał 65492 filmików na youtube o montażu i demontażu zaworu ssania.

UCZ NAS! PROSZĘ!

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie potrzebowałem informacji na temat montażu i demontażu (zwróć uwagę o co pytam)elektro zaworu ssania.Zadaledem proste pytanie,czekałem na prostą odpowiedź .potrafisz wyłączyć wodę w czajniku ?mam wrażenie ze pijesz (jesz)sama torebkę;)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to skoro juz wszystko wyjaśniłeś oraz już wiemy czy połamany zawór to fajny zawór to zamknę.

ziuuummmm….
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Temat ‘Odpalanie bez elektrozaworu ssania’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.