Odpalanie bez elektrozaworu ssania

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Odpalanie bez elektrozaworu ssania

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.Prawdopodobnie poszedł w moim skuterku elektrozawor ssania.wydawalo mi się że bez niego(odłączyłem go juz) odpali i na kopa i na kluczyk.niestety nie odpala i nie wiem czy powinien odpalić bez niego czy poszło coś jeszcze.

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bez ssania nie musi odpalić przy takich temperaturach jak teraz bo potrzebuje wzbogaconej mieszanki

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zauważyłem Że w zdemontowanym elektro ssania jest wylamany jeden z 3 plastików w które wchodzi tulejka z igłą czy to może być przyczyną niesprawnego zaworu?jeszcze jedno pytanko tą sprezynka musi wejść do środka tej małej dziurki w gazniku czy zatrzymać się na niej ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Słabi jesteście skoro na tak proste pytanie nikt nie odpowie,odpowiedź już znam musicie się duuuuuzo uczyć;) pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oświeć nas bo nie damy rady bez ciebie o oświecony. Jesteś pierwszym człowiekiem na ziemi który wykręcił zawór ssania oraz zgłębił jego tajniki.
    Nikt też nigdy nie nagrał 65492 filmików na youtube o montażu i demontażu zaworu ssania.

UCZ NAS! PROSZĘ!

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie potrzebowałem informacji na temat montażu i demontażu (zwróć uwagę o co pytam)elektro zaworu ssania.Zadaledem proste pytanie,czekałem na prostą odpowiedź .potrafisz wyłączyć wodę w czajniku ?mam wrażenie ze pijesz (jesz)sama torebkę;)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to skoro juz wszystko wyjaśniłeś oraz już wiemy czy połamany zawór to fajny zawór to zamknę.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Temat ‘Odpalanie bez elektrozaworu ssania’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.