Odma zaworow skuter 4T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Odma zaworow skuter 4T

Tagi: ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Davido
    Davido
    Użytkownik

Witam szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi dlatego założę nowy temat.
    Chodzi o ten wężyk przy pokrywie zaworow czy tym wezykiem powinno wylatywac powietrze przy odpalaniu i gdy silnik pracuje? Skuter ciężko mi odpala i szukam przyczyn i pomyślałem że może w tym jest problem powietrze ucieka i słaba kompresja. Dodam jeszcze że mimo gdy silnik pracuje to słychać jak wylatuje tamtad powietrze.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

odma – jak sama nazwa wskazuje jest od powietrza/napowietrzania.
    Wszystko zależy ile tam tego ciśnienia jest. Trochę – to dobrze. Sporo – to oznacza nieszczelne pierścienie.
    Ale odma nie trzyma kompresji i nie ma na nią wpływu. Za to jak jest słaba kompresja bo puszczają pieścienie to odmą czasem to się wyczuje

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie