Odma wpięta do air boxa

 • This topic has 2 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 1 year temu by Freeb.
Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #681875
  Freeb
  Uczestnik
  • Postów: 127

  Mam do Was pytanie o to w jakim celu odmę się wpina w air boxa? Jeśli dobrze rozumiem to jest to odpowietrzenie silnika. Ale czy to nie będzie osłabiało pracy silnika 139 fmb? Chciałbym u siebie wymienić air boxa na filtr stożkowy lub piankowy usuwając cały box. Ale do odmy wpięty jest filtr i to dalej wpięte właśnie w air boxa. Czy po wymianie odmę mogę puścić luzem za silnik?

  #681884
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  nie wolno puszczac odmy luzem bo ona smrodzi (a czasem i kapie).
  jest wpieta w airboxa bo wtedy pary olejowo-benzynowe trafiają do ukłądu dolotowego i są spalane w silniku.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #681906
  Freeb
  Uczestnik
  • Postów: 127

  To jak yo rozwiązać? Krociec z wejsciem bocznym? Bo do filtra stozkowego nie da się tego podpiąć. Caly problem jest z kroccem. Oryginalny od rometa jest za maly. A wszystkie inne na rynku maja inny ksztalt i wtedy nie mam jak się podpiąć do boxa… Chyba zeby ten krociec troche rozwiercic?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button