Odkręcona linka od gazu (Junak 122)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Odkręcona linka od gazu (Junak 122)

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #182642 Odpowiedź

  Krzysztof Olszewski
  Użytkownik
  • Postów: 21

  W zeszłym miesiącu kupiłem motocykl Junak 122, dziś chciałem się nim wybrać na drogę lecz nie zdążyłem nawet opuścić podwórka. Akumulator mam wyjęty i odpalałem go z kopniaka, było okej, rozgrzał się itd. Ujechałem nim z 20 metrów i mi zgasł, gdy w końcu go odpaliłem to obroty silnika skoczyły mi na 5 tys. i motor nie reagował w ogóle na ruchy manetką gazu. Dopatrzyłem się że jest ona odkręcona od gaźnika (poniżej wstawiam zdjęcie jak to wygląda). Próbowałem to przykręcić jednak ani w jedną ani w drugą stronę nie dało rady. Co robić?

  Zdjęcie:

  #182644 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 808

  najpierw ustaw przepustnicę kręcąc aż wpadnie na dół [to ta tuleja co wystaje z gaźnika przymocowana do linki] a potem delikatnie tylko równo nie na hama zakręć nakrętkę.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #182660 Odpowiedź

  Krzysztof Olszewski
  Użytkownik
  • Postów: 21

  Wielkie dzięki, już naprawione. Teraz tylko mi gaśnie na wolnych obrotach ale z tym to zajadę do sklepu w którym go kupiłem niech mi regulują w końcu jest na gwarancji. Dzięki

  #182681 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe paci
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 808

  Na foto które dałeś jest śrubka od regulacji obrotów wkręcasz rosną wykręcasz spadają:)

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Odkręcona linka od gazu (Junak 122)
Informacje o Tobie: