Odkrecenie sprzegla

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Odkrecenie sprzegla

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #236871 Odpowiedź

Anonimowy

Hello. Mam problem z odkreceniem dzwonu sprzegla. Otoz ten sposob – [urlhttp://www.youtube.com/watch?v=zsP0ENntK74[/url] nie pomaga – nie da rady tego wykrecic nawet cala sila, wieloma probami. Bylo pryskane specjalnym „czyms” na takie srubki.

Dacie jakieś inne sposoby do okrecenia dzwonu? Domowe.

// silnik Minarelli Hor.

#236872 Odpowiedź

Anonimowy

Weź zacisk od rynny, tym ściskasz dzwon i ta końcówka co idzie do ściany to ją o śrubę w karterze zachaczasz. Albo klucztk od szlifierki wkładasz w te oczka i też zachaczasz o śrubę wkręconą w karter.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #236873 Odpowiedź

Anonimowy

Nie idzie

#236874 Odpowiedź

Anonimowy

Ja tym z rynny próbowałem i się ślizgało, mam jeszcze taki klucz dorobiony też nie pomagał to musiałem iść na pneumatyka.

#236875 Odpowiedź

Anonimowy

Odswiezam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #236876 Odpowiedź

Anonimowy

w dziale serwis jest pokazany artykuł jak zrobić blokadę do dzwonu sprzęgła bardzo wytrzymałą .. ja u siebie zrobiłem blokade dzwonu z blachy 6 mm i 4 śrub od koła ciężarowego .. to wszystko na tak zagiętych mocowania że przykręcam to do karteru silnika na 3 śruby .. jak wruce ze Szwecji to zajde na garaż i zrobie zdjęcia a dla ciebie proponuje udanie się do zakładu wulkanizacyjnego i poproszenie ich o odkręcenie tego … najprosciej będzie ..

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Odkrecenie sprzegla
Informacje o Tobie: