Odkrecanie/zakrecanie wariatora i sprzegła

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Odkrecanie/zakrecanie wariatora i sprzegła

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 7 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #151295 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe silva21ify
  silva21ify
  Użytkownik
  • Postów: 76

  Siemanko ostatnio walneło mi sprzęgło w skuterze. Odkreciłem jakims cudem dzwon i wymienilem. Ale teraz musze odkrecic wariator zeby nalozyc pasek i dokrecic nowe sprzegło. Jakim kluczem moge zblokowac te czesci? jakis długi klucz? Niestety nie mam innych blokad a klucz (chyba szlifierski to jest) ktory posiadam nie pasuje do dziurek od dzwonu..
  Za odp dziekuje 🙂
  SKUTER 4T CHIŃCZYK

  #151307 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe eadem
  eadem
  Użytkownik
  • Postów: 2 328

  Do dzwonu to chyba najefektywniej jest użyć dedykowanej blokady lub klucza elektrycznego/pneumatycznego. Nawet tani elektryczny pod 12V będzie wystarczający. Do wariatora blokada + klucz dynamometryczny.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #151312 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe kuba90876
  kuba90876
  Użytkownik
  • Postów: 1 103

  silva21ify do sprzęgła to tak… weź kombinerki, wsadz je w te dziury w dzwonie, następnie weź długą rurę, przełoż tak aby kombinerki się zablokowały i dokręcaj. Do wario albo pneunat albo zablokuj magneto i wtedy próbuj odkręcać

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Odkrecanie/zakrecanie wariatora i sprzegła
Informacje o Tobie: