Odblokowanie modułu

Witam. Od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem skutera 4t. Niedługo pierwszy przegląd, ponieważ przejechałem już 280km. Serwis mam 1km od domu, więc pojechałem tam aby zapytać o blokady. Powiedzieli mi, że za 40 zł będę miał odblokowany moduł i nie stracę gwarancji. Więc mam do was kilka pytań.
1. W jaki sposób odblokowany moduł zmieni osiągi mojego skutera?
2. Czy zmieni się jego spalanie?
3. Czy warto?
Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi :-)

1.Poprostu skuter będzie osiągał większe prędkości.
2. Spalanie powinno troszkę spaść chociaż jak cały czas będziesz go cisł na maxa to wzrośnie.
3. Warto mieć w zapasie trochę mocy ale trzeba pamiętać jakie mogą być tego konsekwencje prawne i uważać gdzie się odkręca manetkę trochę bardziej niż można.

Nie mam zamiaru go cisnąć na maxa. Zależy mi na ekonomicznej jeździe. 50km/h mi wystarczy. I nie chce żebym musiał mu wskakiwać na prawie najwyższe obroty żeby te 50km/h osiągnąć.

na pewno jak bedziesz jechał z górki to ci nie bedzie blokował predkosci , a ile ci leci z górki i na prostej

Na prostej leci 60km/h. Z górki szczerze powiem że nie wiem. :P

to musisz zobaczyć jak tyle samo ci poleci z górki to masz 100% moduł

Na 99% to jest moduł. No chyba,że w serwisie chcą zedrzeć ze mnie kase. Ale teraz sprawdze ile z górki i będe miał 100% pewności. Tylko chodzi o to że nie wiem czy warto przy 300 km go zmieniać

w kazdym jest praktycznie blokada na module a jaki masz skuter

Nie musisz sprawdzać tego jadąc z górki. Wystarczy że postawisz skuter na stopce i odkręcisz manetkę na full - jak go przy wysokich obrotach będzie blokowało to moduł jest blokowany.

i też możesz zajrzeć pod pokrywę wariatira czy taki kabel nie idzie w takiej otulinie sznurkowej tam gdzie masz kopniaka to pod spodem