Odblokowanie modułu w Agility 50 4T

Cześć,
posiadam Kymco Agility 50 4T, Póki co jest całkowicie zablokowany i jedzie max 50 (minimalnie odkręcona manetka). Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli odblokuje moduł to dużo na tym zyskam? Póki co nie mam czasu żeby zdjąć pozostałe dwie blokady, a z modułem poradzę sobie dość szybko tylko pytanie brzmi czy się opłaca? W moim przekonaniu powinien trochę szybciej jeździć bo silnik będzie w stanie kręcić się do wyższych obrotów. I jeszcze jedno pytanie czyli jaki to będzie miało wpływ na pozostałe podzespoły?

na minimalnie odkręconej manetce jedzie 50km/h? nieźle.To może jak odkręcisz więcej pojedzie szybciej ? :D
w każdym razie blokada na module to tylko jedna z kilku. Nie jest to ekstremalny tuning więc z technicznego punktu widzenia spokojnie możesz ją zdjąć. Możesz nawet nie poczuć że ją zdjąłeś.

No ale powinien przynajmniej lepiej przyspieszać.
Zdejmij pierścień z tulejki wariatora (jeśli jest). wówczas powinieneś odczuć różnicę w szybkości.

U mnie z zablokowanym modułem wyciągał max 70 km/h na liczniku. Po odblokowaniu dodało mu 10 km/h

Ale wcześniej wywaliłeś ogranicznik z wariatora, tak?